Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik mindig ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez velem? :/

Figyelt kérdés

3 éve volt utoljára kapcsolatom, de akkor is csak pár hónapos. Azóta csinálhatok akármit, semmi nem jön össze. Ha rendesen viselkedek az se jó, ha bunkó vagyok, azt meg én nem szeretem. Aztán valahogy nem értem miért történik ez velem. Nem sok lánynak mondom az "sz" betűs szót mivel az szívből kell hogy jöjjön, de akiknek mondanám tényleg, leszarnak, vagy nem is méltatnak szóra egy idő után. :/

20/F


2014. jún. 15. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván csúnya vagy, ezen csak a sok pénz változtathat.
2014. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert a nők spermák és szerelem nem létezik, csak filmekben, mesékben és animékben
2014. jún. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!