Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki rám a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki rám a barátom, hogy elintéztem valamit neki a tudta nélkül?

Figyelt kérdés

Barátnőmnél vállalt volna munkát a barátom, csak részmunkaidőset. Már hetek óta így volt, viszont barátnőm értesített, hogy mégsincs több üres hely. Barátom panaszkodott, hogy nincs pénze és szüksége lenne rá. Így gondolkodás nélkül felhívtam a főnökömet, hogy a cégnél van-e valami idénymunka. Egy darab volt, a tipikus napi 8 órás. Rengetegen megpàlyázták, de rajtam keresztül egyből megkapta volna a barátom. A főnökasszonynak már mondtam is, hogy elvállalja, már hétfőn megy szerződést kötni, szóval beígértem neki.

Nagy örömmel újságoltam el neki a jóhírt, erre elkezdte húzni a száját, hogy neki ez nem tetszik és hogy nem cseszi el a nyarát ezzel. Most eléggé ki vagyok akadva, a főnökasszony előtt is jól beégetem magam majd holnap. Szerintetek jogosan háborodtam fel, mégha így a háta mögött intézkedtem is? Eredetileg amúgy 40 fokban gyümölcsöt szedett volna hajnali 5től du. 2-3-ig, ez meg egy kis székben ülős, tárgyrakosgatós ellenőr meló.


2014. jún. 16. 00:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy lusta ember a barátod. Mi az hogy nem cseszi el a nyarat? Akkor ne panaszkodjon, hogy nincs pénze.


A főnöknődnek mondd azt, hogy valami más van kilátásban (ne mondj semmi konkrétat) és ezért nem tudja vállalni, így nem égsz be előtte holnap.


Bár elvállalhatná igazán, és max. pár nap után, ha nagyon nem tetszik neki, hogy pénzt kereshet kényelmesen, akkor felmondhat indoklás nélkül azonnali hatállyal próbaidő alatt.


Én nem tudnék egy ilyen nyávogó majommal együtt élni...

2014. jún. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Ezek a kamu kérdések...nem is olyan rég a sörök, most meg a könnyebb munkát nem akarja elvállalni. Nincs ilyen az életben, meg hogy ezt éjjel 1-kor kell megkérdezni.
2014. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát más nevében elígérkezni valóban nem korrekt.
2014. jún. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2-es köszönjük a tartalmas hozzászólást.


1-es: sajnos főnökasszonynak már említettem, hogy sajnos az első meló nem sikerült neki, de valahogy kimagyarázom, csak azt nem értem, hogy miért büdös a könnyebb munka? Azt mondja hogy utazni akar, de mondtam neki, hogy simán tud játszani a beosztásával.

2014. jún. 16. 01:01
 5/16 A kérdező kommentje:
Ráadásul olyan 90 ezer forintot keresne, a gyümölcsszedéssel havi 40-50e(úgy, hogy két hétig megy, aztán várni kell, hogy a következő gyümölcs beérjen)
2014. jún. 16. 01:03
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Elsőnek igaza van! Tény, hogy nem korrekt, de ült volna ölbe tett kézzel és hallgatta volna meg a nyávogós barátját, hogy rinyál egész nyáron?


Kedves kérdező: én is ezt tettem volna a helyedbe. A jó szándék vezérelt és mostnár ezt elkönyvelheted úgy, hogy te megtetted a tőled telhetőt és mostmár nyugodtan alhatsz! A baráátod egy rinyagép, és valszeg megszokta hogy anyuci a segge alá tesz mindent.


Viszont egyet ne felejts: soha, de soha többet ne tegyél neki ilyen szivességet, még akkor se ha tőled kéri. Te egyszer akartál segíteni, és elutasított, és még kellemetlen helyzetbe is hozott... Ez gyáva és ótvar emberre vall. Egy ilyen eset után biztosan elgondolkoznék azon, hogy mellette van-e a helyem...

2014. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy veszem ki a szavaidból, hogy most még te próbálod kimosni a barátodat? Miért? Miért nem pirítasz inkább rá, hogy emberelje meg magát? Lusta, magánakvaló ember...
2014. jún. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

A következők miatt kamu:


Azt mondod panaszkodott neked, erre gondolkodás nélkül felhívod a főnököd. Milyen életszerű.


Aztán lebeszéled a főnökasszonnyal, ahelyett, hogy a melletted lévő párodhoz egy szót is szólnál. Meg majd ő végighallgatja, hogy te lebeszéled és nem szól közbe, ha nem tetszik neki.


Aztán pont volt egy hely.


Amire bár sokan pályáztak, mit számítanak, te felhívtad, ők mentek a levesbe. A főnököd meg megvan őrűlve, hogy kiír egy állásajánlatot és az összes jelentkezőt semmibe veszi, mert te éppen felhívtad.


De igazán akkor kapott agybajt mikor látatlanba belement, hogy a párodat alkalmazni fogja, csak jöjjön már hétfőn és írja már alá a szerződést..

2014. jún. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem olvastam végig a kommentedet, de te tényleg ennyi energiát fektetsz ebbe? Ezért kár. Az első pontodra reagálok, mert azt még láttam:

A barátom folyamatosan panaszkodik már hónapok óta. Mikor a barátnőm írt, hogy nincs hely, azután hívtam fel a főnököt, nem a panasz után.

2014. jún. 16. 01:18
 10/16 A kérdező kommentje:

Elolvastam, te nagyon hülye vagy. Éppen dolgoztam, mikor a b.nőm írt és a központi céges telefonról hívtam fel a főnököt. xD

Nem hallottál még protekcióról? Manapság nehéz állást találni kapcsolatok nélkül. Én is azért tudok ott dolgozni, mert anya és a főnökasszony osztálytársak voltak és most hozzá jár fogászatra. :D

2014. jún. 16. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!