Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apukám nagyon szigorú,2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám nagyon szigorú,2 éve vagyunk együtt, de nem engedi az együttalvást. Miért?

Figyelt kérdés

az okok: hogy 17 évesen teherbe esek (hülyesóeg)

majd ha befejezem az iskolát azt csinálok amit akarok... - 20 leszek mire befejezem... 1 kérdésem van csak,, Miért? van akik 2 hónap után együtt alszanak...

nekem jók a jegyeim, nem bulizok, nem dohányzok nem iszok...


2014. jún. 16. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert félt és törődik veled ennyi.Ha jól vettem ki akkor lány vagy, akkor meg pláne hogy félt.
2014. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 C0r3 ***** válasza:
9%
Most akkor szeretnél sze,xelni az apáddal?
2014. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kettes..Majd mélyebbre ások hogy megtaláljam a poénodat...
2014. jún. 16. 08:00
 4/10 C0r3 ***** válasza:
Rosszul fogalmazol, és ezt a mondatod is az internetről szedted. :D Inkább olvass könyveket, többet érsz vele, mert bármit csinálsz az apádtól fogsz függeni. Szánalmas de komolyan, hogy egy 17éves lány nem dönthet a saját életéről. Nehogy már az apád mondja meg mit csinálj..
2014. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Látom utolsó tese tiszteled az apádat vagy a szüleidet, büszke lehetsz magadra. Éppenséggel okkal félti ,mert ahogy az utolsó mondatból kiveszem jó lány vagy, és félt a sok kanos hülyétől, örülj neki hogy van egy szülőd aki törődik veled és aki az ellenkezőjét mondja az nem normális.
2014. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem apud csak félt. mert pont a jó jegyeid stb miatt ógy véli hogy jó csaj vagy, és nem akarja hogy valami balul süljön el. szerintem nappal ruhában egymásba borulhattok a pároddal. faterod nem fog nézni egésznap, és egy kis alap kényeztetést még tudtok végezni egymáson.
2014. jún. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jogos, hogy nem engedi. Egyrészt még gyerek vagy, másrészt, az együttalvás szerintem még mindig a felnőtt párkapcsolatok része. Nem tudom mi értelme van felnőttet játszani. Rárérsz még vele.
2014. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólók közül látom van aki nem vette észre a "2 éve együtt vagyunk" kitételt... Amúgy pedig az hogy együtt akarsz vele aludni, természetes, ráadásul nem feltétlenül lesz szex utána(mondjuk előbb-utóbb biztos...) Két év hosszú idő, és ha még nem aludtatok együtt, akkor elmondható, hogy egy nagyon kedves srácot találtál magadnak, aki szeret, és vár rád. Viszont sajnos a szülők közül némelyik hajthatatlan, és nagyon szigorú, ezzel viszont nem lehet mit tenni. Pl a barátnőmmel másfél éve leszünk együtt, de még nekünk se engedték az együttalvást. (Ő is 17) De ne aggódj, meg fognak enyhülni, csak győzd kivárni. 19/f
2014. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

utolsó, az én barátom is ennyi :D egy cipőben járuk

2014. jún. 16. 12:57
 10/10 BlackSword ***** válasza:

Én sem értem, de hát ez van... Mi lenne ha beszélgetnél vele erről négyszemközt... Egy szülőnek nehéz felfognia -főleg ha lánya van- ,hogy az felnőtt...

Lehet a terhességtől félt... Akkor beszélj vele erről is, hogy nem akarod elrontani ezzel az életed elejét, és tisztában vagy a fontosságával...

De neki is meg kell értenie, hogy ez már egy hosszú és talán komoly kapcsolat is... Főleg hogy így is kitartotok egymás mellett...

2014. jún. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!