Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell flegmának lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell flegmának lenni?

Figyelt kérdés

Mióta flegmázom a lányokkal, meg nem keresek kapcsolatot, azóta egyre több csaj rám van állva...

Komolyan már néha nekem esik rosszul ahogy elküldöm őket, de másnap már írnak megint.

Nem vagyok ilyen bunkó, csak manapság ez a menő, és gondoltam kipróbálom. Ahogy látszik bejön.

Mi lett azzal, hogy a lányok kedves srácokra buknak?



2014. jún. 16. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kinek a pap kinek a papné! nem mindenki ilyen, ne általánosíts!
2014. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én bunkó vagyok, mégsem látom, hogy ez tetszene a lányoknak. Bár én nem csajozásból vagyok bunkó...
2014. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a kedves srácokra bukom, szóval nálam ez nem jönne be. De nyilván neked nem is az értelmes nők a célközönséged, szóval mindegy.
2014. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy:


Ha azt látják, hogy mindenkit elküldesz a frncba, nem pedig kétségbeesetten rátapadsz minden jött-mentre "ismerkedés-beszélgetés" hátsó szándékával; akkor tényleg tudhatsz valamit. Vagyis ha valakihez tényleg közeledsz az azért van, mert ő tud valamit. A lányok hiúságát meg legyezgeti, ha csak ők kellenek valakinek, nem pedig akármilyen lyuk. Ezért még tenni is hajlandók - emiatt írnak neked legközelebb is, hiába küldted el őket.

2014. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az értelmes lányoknak általában mindig van kifogás, hogy most szakítottam, most nem akarok kapcsolatot, most ne, most ne...

És sírnak, hogy nincs értelmes srác.

Ne értsetek félre, nem vagyok bunkó, mert mindenkitől azt kapom milyen jófej vagyok meg aranyos...

Csak a kis farokéhes csajokkal bunkózom...

De nem értem, akkor miért sírnak az aranyos lányok, hogy nincs aranyos pasi, ha minket ellöknek maguktól, és a pávafiúk kellenek nekik..

2014. jún. 16. 11:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt tapasztaljak, hogy elutasito vagy, feltetelezik, hogy mindenkivel az vagy, es ugy gondoljak, hogyha nekik sikerulne elcsabitani teged, akkor valami hatalmas dolgot vinnenek veghez.
2014. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy azért mert ők is olyanok, de ez fordítva van szerintem. Egy flegma lány elküldött volna.
2014. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én találtam értelmes srácot, aki nem bunkó, nem taktikázik.
2014. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ittvagyok helló.
2014. jún. 16. 11:23
 10/15 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, a normális lányok, a csicskát látják :D

Meg azt a pasit aki max a barátjuk lenne...

2014. jún. 16. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!