Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell flegmának lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell flegmának lenni?

Figyelt kérdés

Mióta flegmázom a lányokkal, meg nem keresek kapcsolatot, azóta egyre több csaj rám van állva...

Komolyan már néha nekem esik rosszul ahogy elküldöm őket, de másnap már írnak megint.

Nem vagyok ilyen bunkó, csak manapság ez a menő, és gondoltam kipróbálom. Ahogy látszik bejön.

Mi lett azzal, hogy a lányok kedves srácokra buknak?



2014. jún. 16. 11:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez nem így van és ha te ezt gondolod, akkor nem is vagy normális srác. Vagy csak a tudjukmilyen fajta.
2014. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Az értelmes lányoknak általában mindig van kifogás, hogy most szakítottam, most nem akarok kapcsolatot, most ne, most ne... "


Nyilván nem véletlen használták nálad ezeket a kifogásokat.

2014. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát, a buta libák nyomulnak, ha kell, ha nem. :D Én biztosan nem rohangálnék utánad, ha bunkón viselkednél velem. 17l
2014. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szeretik ha flegma vagy, meg ha kéretik magad. Ez ugyan az mint egyes férfiaknál, pl. nálam hogy ha valami megvan egy ideje az már nem kell. Az új kell vagy az amit nem kaphatsz meg. Ha kicsit köcsög vagy néha és flegma velük, hozzászoknak és amikor kedves vagy velük azt sokkal többre értékelik később, majd megint csipkelődni kell velük egy kicsit. Egy jó kapcsolatot a változatosság tesz jóvá, hogy ne minden nap ugyan az legyen a rutin, találkoztok, smároltok beszélgettek aztán haza. Ezeket tartsd be. Egyébként a lányoknak sosem jön be a kedves fiú szerep. Ha találnak egy kedves fiút fogják és betömik a barátzónába, méghozzá okkal. Míg fiatalok 15-25 éves korig kell nekik a kihívás, és amikor már meg akarnak állapodni, gyereket, családot akarnak, akkor vágynak törődésre és arra hogy olyan férfit találjanak aki jól töltené be egy apa szerepét. Legalábbis a többség. Remélem tudtam segíteni :)
2014. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én voltam az előző, elfelejtettem odaírni hogy 18/F. :D Illetve hogy a lányok azért ilyen kicsapongóak mert kezdenek észhez térni hogy fiatalon még korai nekik a megállapodás, sok csaj él ma úgy hogy YOLO meg satöbbi, alkalmazkodni kell, persze addig amíg nem érett, okos és erélyes nőt akarsz mint párkapcsolati társat :D Addig amíg meg nem így van természetesen az egy éjszakás kalandok enyhítik a stresszt. :D
2014. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!