Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékeny lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékeny lenni a barátom leszbikus haverjára? L/18

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy leszbikus haverja... már 10 éve ismerik egymást de engem mégis zavar... Nagyon fiús a csaj és semmi nőiesség nincs benne...De viszont sportol és kockás a hasa...és a barátom pont a sportos lányokra "bukik"...idegesít,hogy eljárnak ketten sörözni meg együtt nézik a focit meg ottalszik a csajnál meg még a legjobb haverja. Nemrég felhívott telefonon és miközben beszélgettünk a csaj ott kiabált a telefonba hülyeségeket...már rohadtul idegesít a csaj! A barátomnak már mondtam ezt...De ő csak annyit mondott,hogy csak haverok...

2014. jún. 14. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
LESZBIKUS a csaj.
2014. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg csak ennyi eszed van?
2014. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Légy óvatos, mert ha annyira jó barátja a leszbi, akkor téged fog lapátra tenni, ha féltékenykedsz! Higgadj le, és tudd, hogy te jobb csaj vagy, mert te vagy a párja.
2014. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%
visgaltasd ki magad !!!! nem vagy normalis a csaj LESZBIKUS inkabb annak van vmi valoszinusege, hogy RAD mozdul!!
2014. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Szia teljesen megértelek nekem is van egy 2éves kapcsolatom és engem is nagyon zavarna figyelj le írom én mit tennék!

1.Megmondanám felemelt hangom a barátomnak,hogy ez nem tetszik,hogy vele barátkozik!

2.Ha nem venné figyelembe akkor válaszon ő vagy én! :)

2014. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Vagy csak ez a fedősztori, h leszikus, azt közben meg reszelnek ezerrel. :D
2014. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Eddig még egy olyan pasival sem találkoztam, aki a full fiús leszbikusokra bukott volna. Hány lány megy el mellette nap mint nap, aki sportol és kockás a hasa? Rájuk nem vagy féltékeny, pedig hidd el, időnként talán őket is megnézi.


Egy leszbikus csaj soha nem fogja engedni egy fiú haverjának sem, hogy rámozduljon. Ha meg mégis, akkor ott a pasi is kérdéses, hogy mennyire volt szerelmes a barátnőjébe.

2014. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, hát nem kell azért rögtön készpénznek venni, h leszbikus. Lehet, h ezt csak úgy mondja, h a pasi közelében maradhasson, miközben annak bnője van.
2014. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Leszbikus. Ha neked lenne egy meleg haverod, szerinted a pasidnak aggódnia kéne? :D


Kizárt, hogy egy leszbikus csaj rámozduljon a pasidra :'D


És ha még biszex is lenne, lehet, hogy foglalt.


Szerintem ne izgasd magad ezen, mert ahogy fentebb is írták, ha régóta haverok, akkor a pasid ki fog akadni a féltékenykedéseden.


20/L/L

2014. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha 10 éve haverok, akkor azok is maradnak. Pláne ha lezbikus.
2014. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!