Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon lehet boldog valaha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet boldog valaha egy ilyen fiú? 26F

Figyelt kérdés
vajon lehet boldog valaha egy olyan 26 éves fiú aki teljesen ROSSZ az ágyban ? kifejezetten rossz mert 1-2 perc alatt elélvez... de viszont szeretni azt tud/tudott és tudna is teljes szívéből... van aki a nagy ő keresi tényleg!

2014. márc. 20. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
egy kis gyakorlás és menni fog
2014. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért elégszel meg vele? Ezen lehet segíteni te is tudod.
2014. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen! Ez nem is kérdés.:)
2014. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy de viszont.
2014. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok valahogy ha eddig nem tudtam segíteni a dolgon akkor ezután sem fog menni, lehet mondani hogy hozzáállás kérdése meg akármit, én szeretném a legjobban hogy kitudjak elégíteni egy lányt teljesen de ha nem megy akkor nem tudok mint csinálni azzal hogy én mindig is maximum 2 percig bírtam... volt hogy behatolás lőtt egy másodperccel már elmentem... és nem 1 éve volt ez hanem már van vagy 5 éve is és azóta sem fejlődtem 1 percet sem, orvosnál is voltam vele még gyógyszert is felírt az sem segített semmit, semmi nem segít nekem csak egy olyan lány aki boldog akar lenni szex nélkül...

van esélyem a boldogságra ?

a durva poén az hogy nem vagyok ronda gyerek...

de minden jóban van valami rossz ezt már tudom mióta élek...

2014. márc. 20. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Elmentél már orvoshoz?

Mrt ha egyedül (mármint gyakorlással) nem megy akkor annak lehet oka, amin lehet segíteni.


Azért gindoom hogy nem lehetsz így oldog, mert zavar, és feszélyez a helyzet, emiatt nem tudnád elengedni agad sosem teljesen egy kapcsolatban..

Amúgy az,mhogy valaki "rossz" az ágyban csak egy állapo, minden alkalommal változik, ami rajtad múlik..

Amúgy egy lányt nem csak a péniszeddel lehet kielégíteni

2014. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

azt tudom jól hogy nem csak a péniszemmel lehet kielégelni, de azt szeretnék a legjobban ha azzal elégíteném ki...

lehet ujjal is és nyelvel is de pénisszel lenne az igazi, ami nálam sajnos lehetetlen... és nem egyszer mondatm azt szex után vagyis hát szex kezdete után max 2 percre hogy bocsánat és erre kaptam azt hogy semmi gond blablabla... nem tudok kielégíteni pénisszel egy lányt sem...

2014. márc. 20. 21:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A problemad az esetek tulnyomo tobbsegeben magatol elmulo dolog. Egy-ket ev rendszeres nemi elet alatt beall egy elfogadhato szintre. Csak megfelelo partner kell hozza.
2014. dec. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok..

Egyébként én jobban szeretem a más kielégítési formákat...,

Úgyhogy van iylen is, sőt a nők többségének eleg ha valahogy kielégíti a partnerük..

Nem tudom miért misztifikálodmtúl.

Ráadásul, ha kézzel megy, akkor tudod hol kell penisszel, és hogy... Másképp nem menne csak ha épp szerncséd van, ha egy nehezebben kielégülő nőt fogsz ki

2014. dec. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!