Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most még is mit akarhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most még is mit akarhat a barátnőm exe?

Figyelt kérdés

Tudni kell,hogy nekem férjem és egy kisfiam is van. Az barátnőm volt barátját mindig is vonzó férfinak tartottam. Volt vele fantáziám is. Most beszélgetünk néha neten, először csak semleges dolgokról volt szó, de aztán valahogy elterelődött a téma. Kiderült,hogy vonzónak tart és ő is sokat fantáziál rólam. Már olyanokat ír,hogy lenne a szeretőm is akár de belém is tudna szeretni.

De én normálisan mondtam neki már nem egyszer, hogy nem lesz semmi kettőnk között mert családom van meg amúgy is a barátnőmmel volt.

Mit akarhat még mindig? Miért nem érti meg a nemet? Vagy mit mondjak,hogy megértse?


2014. jún. 16. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

lépj fel sokkal határozottabban.

minden elismerésem hogy tartod az elveid..!

2014. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az elején te is adtad alá a lovat, és ettől felbátorodott. Nincs ezen mit csodálkozni! Ha a legelején nem hárítottad a közeledését, akkor tedd meg most!
2014. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Légy hatátozottabb és tarts ki a családod mellett. Mondd el neki, hogy egy kaland nem ér annyit, hogy elrontsd azt, amid van. Értenie kell, hiszen ki is derülhet a nyomulása. Bár az téged is kellemetlenül érintene.
2014. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
no mégis mit akarhat? hogy mennyi ostoba nő van a világon édes Istenem.
2014. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom,hogy meg akar húzni. De én megmondtam,hogy nekem a családom a fontos. Nem fogok szeretőt tartani se őt se mást! De nem érti. Meg azóta jött az,hogy belém is tudna szeretni. És csak nyomja a dumát!

Szóval ha én hülye vagyok nő létemre, ő is, hisz nem ért a szép szóból!

2014. jún. 16. 13:39
 6/9 Naif_Hazazi ***** válasza:
nyilván érzi hogy jó helyen kopogtat. hiába mondod neki hogy nem ha állandóan beszéltek. ne beszélj vele egyáltalán, mert elöbb vagy utóbb megdöntenek mint az ukrán kormányt, arra pedig ráb*szol mert 2 szék közül a padlóra fogsz ülni
2014. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Naif_Hazazi ***** válasza:
ha a családod a fontos ne beszélj azzal akiröl fantáziálsz.
2014. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tiltsd le amíg ellen tudsz állni.

Tényleg lehet hogy Te bátorítottad fel, de csak így tovább! Tarts ki a családod mellett.

2014. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy bátorítottam volna csak mindenből amit írok másra következtet. Letiltani nem tudom, még van egy kis bizniszünk, addig nem megy. És ugye mindig a miatt ír rám.
2014. jún. 16. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!