Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Buta lányként hogyan szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta lányként hogyan szerezzek értelmes pasit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy észlény, de legalább ezt tudom magamról. Viszont így csak hozzám hasonlóan elég gyenge szellemi képességekkel rendelkező pasik akarnak tőlem valamit, az intelligensebbeknek max szexre kellenék, barátnőnek már nem lennék jó. Sajnos egy dolog, hogy én ilyen vagyok, elfogadom magam, de egy hozzám hasonló nem túl eszes ember mellett nem érzem jél magam. Olyan valakire van szükségem, akire felnézhetek, elmagyaráz nekem valamit, ha nem értek, segít a számomra bonyolult döntések meghozatalában..

Légyszi ne azt mondjátok, hogy akkor tanuljak, képezzem magam, mert az má megvolt, illetve folyamatban van. Ezektől plusz agyi kapacitás és alapvető intelligencia nem ragad rám. Bár szorgalmas vagyok, valóban okos soha nem leszek.

Szerintetek van esélyem ilyan intelligens (lehetőleg emellett tanult) pasit találnom? A külső (hacsak nem extrémül taszító a számomra) másodlagos. A férfiak agyához vonzódom.

19/l


2014. jún. 16. 16:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés látni nem buta
2014. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#10 Nem ellentmondás, inkább előítélet.
2014. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
:D
2014. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10-es neked a hobbid ilyen hülyeségeket kitalálni?
2014. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia

Egyértelmű hogy van, és szerintem könnyeben is tudnál az ilyen fiúkkal ismerkedni. Buta nem vagy hogy miért gondolom így azt a 10. válaszoló tökéletesen kifejtette. Csak annyit fűznék hozná hogy láttam már egyetemről s.gg hülye embert is kijönni. Szerintem semmiképp ne add fel ezt a reményed.

2014. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bakker, ez a lány itt a legokosabb :)
2014. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy buta valaki nem baj. Mármint az, hogy nem tanult,és/ vagy nem fog úgy az agya.


Az intelligencia számít.

Ami ebből a szövegből, és azzal, ahogy a kérdéshez állsz úgy tűnik neked adott.

szerintem neked oka van, amiért nem fog az agyad..mert ah szimplán buta lennél, akkor a kérdésed nem így nézne ki.


Nekem anyukám 8 általánost végzett, senki nem mondaná meg, hogy ez így van... nem tanult ember, a helyesírása is hagy kívánni valót maga után, ennek ellenére nagyon intelligens.

Az édesapám pedig most végzett a felsőoktatással, pedig 50 éves.Ő előtte is tanultabb volt jóval mint édesanyám, sok szakmája, technikuma..stb-t is volt már előtte.


tehát van esélyed:)

2014. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát én még csak hasonlóról sem hallottam eddig, Kedves Kérdező! Csak pislogtam a soraidat olvasva... :) Igazából valójában nem lehetsz buta az írási stílusod alapján. Legfeljebb szórakozott. Szimpatikus vagy. ;)


23/F

2014. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsit negatívabban látod magadat, mert ha igaz is, hogy nem leszel egy Nobel-díjas fizikusnő, még lehetsz intelligens, és a kérdésedből pl. ez jön le, hogy alapvető gondolkodással nincsenek problémáid. Elárulom, hogy az írásod alapján és az alapján, hogy látszik, hogy reflektálsz a saját hiányosságaidra és próbálod racionálisan látni a helyzetedet, máris előrébb vagy jóval az átlagnál.

De én sem leszek fizikusnő, meg mittudomén, ahogy sokan mások sem, férfi vagy nő, tök mindegy, a zsenikből kevés jut erre a világra. Nem is érdemes ezen bánkódni, ha mi sem vagyunk közöttük.

Lesz olyan ember, akinek nyugodtan ihatod majd a szavait, az okos magyarázatokat, és ő is szeretni fog téged. Igaznak tartom azt is, hogy a férfiak nem szeretik az okos nőket, főleg a náluk okosabbakat, mert félnek tőlük, ill. frusztrálja őket.

2014. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!