Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, hogyan tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, hogyan tovább, merre?

Figyelt kérdés

Alaphelyzet:

6 év után szétmentünk a barátnőmmel, ez után hazaköltöztem a családi házunkba mert egyedül sok volt az albérlet a rezsi meg az autó is.

Testvérem nincs, csak édesanyám él.

Barátaim sincsenek már mert mindnek gyereke van már nem érnek rá szinte semmire.


Kérdések:

Egyedül hová mennek azok nyáron akiknek senkijük sincs, se tesó se barát?

Elmennétek anyátokkal 2-esben nyaralni?

Nekem ehhez nincs sok kedvem , anyámnak tudom h jólesne, de így nincs kedvem.

Az, hogy hol ismerkedjek meg nőkkel az nem is lényeges most.

Csak maga a nyár, hogy egyedül hová mentek, és elmennétek e 2-esben anyátokkal.,


és igen ciki vagy sem 29 éves vagyok.


2014. jún. 16. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
LOL mintha csak engem írtál volna le, apróbb eltérésekkel :)
2014. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én elmennék mert jól esne neki, ha te vagy neki egyedül akkor megteheted érte!
2014. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem nem ciki elmenni anyuddal. Bár én lány vagyok ( és én sosem mennék el az enyémmel :/ )

De nálatok pasiknál máshogy van ez. Ha szeretsz vele lenni, menjetek el. Sztem jobb, mint tök egyedül. De amúgy ha van hely, ahova szivesen elmennél, régóta tervezed, akkor talán itt az alkalom :)

2014. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én meg úgy gondoltam h lányoknál máshogy van ez...hogy ti inkább elmentek anyudékkal. :)
2014. jún. 16. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy más lányokkal úgy van. De kettesben én és anyum, az borzalom :DDDD

Mármint nagyon-nagyon szeretem őt meg minden, de annyira eltérő a személyiségünk, hogy nehezen találjuk a közös hangot :)

De az anya-fia kapcsolat az olyan, mint az apa-lánya :))

2014. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!