Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merre tovább? Tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre tovább? Tényleg nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés

Lehordó kommenteket kérlek hanyagoljátok, és tényleg a segítségeteket kérem.

Kamasz vagyok. A koromat nem mondom, hogy ne ez alapján ítéljetek.

Megtetszett egy fiú, egy iskolába jártunk. Elkezdett hülyülni velem, és nagyon úgy vettem észre, hogy tetszem neki(nem csak én, hanem többen ezt mondták). SZóval elég jóba lettünk, ha bajomm volt odajött beszélgetni, hülyült, jobbkedvre derített, stb, de mégis komoly témákról nem tudtunk beszélni, mintha gát lett volna vagy zavarba lettünk volna, vagy én nem tudom. Aztán egy idő után egyre jobban úgy éreztem, hogy már csak baráti a viselkedése, volt aki rákérdezett hogy bejövök e neki(ketten is) de nekik azt mondta, hogy nem. Utána elhatároztam, hogy mindent vagy semmit alapon elmondom az érzéseimet. Elmondtam...egy 2 percig nem mondott semmit, majd azt mondta, hogy elég jóba vagyunk ha nem baj maradjunk inkább barátok. AZóta beszéltünk, ugyanolyan aranyos, kedves velem, mint eddig, sőt volt aki azóa is tett megjegyzést, hogy szerinte bejövök a srácnak.

Viszont mióta itt a nyár, nem is beszélünk, ott mégse vagyunk, hogy ráírjunk a másikra, úgy kettesbe vagy hogy nem beszélünk, csak ha szomorú vagyok...(remélem értitek).

Jövőre már átmegyek máshova, és így suliba se láthatom.

Mit tegyek? Ráírni nem merek, de mégse szeretném elveszteni, és megőrjít ez az egész, mert hiányzik.

Bocsi ha hosszú lett, aki nem akarja ne olvassa el, de a hasonló helyzetben lévők válaszát megköszönném, de bármilyen tanács jöhet.


2011. aug. 10. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia :) Sajnos én még nem voltam ilyen helyzetben, de ha valamit igazán szeretnél, azért tenni kell. Tudom, hogy félelmetesen hangzik, hogy írni neki, de próbáld meg. Legalább annyit, hogy hogy telik a nyár neki. Kezdetnek ez jó. Nem tudhatod, hogy mi lesz elvégre már régóta nem beszéltetek, lehet hogy egy új találkozás más színben tünteti fel a dolgokat.
2011. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű: ő CSAK BARÁTKÉNT tekint rád. A saját érdekedben felejtsd el őt, ha neked nem elég a barátság.
2011. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, és igazad van. A valóságban pl mindig Ő kezdeményezi a hülyülést, stb. Viszont nem tudom miért tartok ennyire a beszélgetéstől, ha kitálaltam az érzéseimet...furcsa ez :S
2011. aug. 10. 14:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, megértem, hogy nem akarsz ráírni, én is biztos így éreznék. De értsd meg ez a legtisztább, leglogikusabb lépés ahhoz, hogy megtudd mi van. Ráírsz, és megkérdezed, hogy még mindig úgy gondolja, hogy csak barátok legyetek vagy esetleg változott valami. Ha még mindig jön a legyünk csak barátok sztorival akkor ennyi. Nincs mit tenni, tovább kell, hogy lépj. Ha pedig a másik verzió akkor szépen alakul az magától.

Legyél észnél és sok sikert. Szurkolok :)

2011. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy bármennyire is bejön a srác, próbáld meg elfelejteni, és gondolj arra, hogy szeptembertől még több pait ismerhetsz meg, és lehet, hogy olyan is lesz köztük, aki nála is jobb!
2011. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló. Tudom, de a barátsága valahogy mégis kell, csak nehéz beletörődni.:S

Az a baj, de már lassan próbálok, de a barátsága kell azért még ígyis..:)Mert tényleg egy nagyon rendes ember.

2011. aug. 10. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 14:32!


Megértelek, hogy nehéz beletörődni, de nem tudsz mit csinálni. Próbálj meg még egyszer beszélni vele, de azért ne éld bele magad. Annak semmi értelme nincs, hogy tovább fájdítsd a szívedet.

2011. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akarna tőled valamit, akkor lépett volna. Szerintem próbáld meg elfelejteni, ha másik suliba mész pláne lesz rá alkalmad, nem is fogod látni. Nehéz ez tudom, de ha ő nem akar tőled semmit, nem tudsz mit tenni. 21l
2011. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

A másdoszorra való rákérdezéssel még tuti várok, a barátságot nem szeretném rááldozni. A barátsága mindenképp kell.:)

Köszi a válaszaitokat, tényleg! Szép estét! :)

2011. aug. 10. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!