Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú mi célból beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú mi célból beszélget egy lánnyal több, mint öt hónapja?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtek meg. A fiú elmondása szerint komoly kapcsolatot keres, normálisnak tűnik, és a több hónap alatt egyszer sem hozta fel a szex-témát, csak annyit, hogy volt már úgy együtt nővel, de semmi több. A lányról sosem kér kihívóbb képeket, az is elég, hogy az arcáról küldjön képeket, sőt, kéri is a lányt, hogy az arcáról küldjön, mert hiányzik neki. Egy ilyen fiúnak mi célja lehet a lánnyal? A fiú külföldi egyetemista itt Magyarországon (francia) és 22 körüli, a lány viszont még szűz és 18 éves. Mindkettő tudja a másikról, hogy komoly elképzelései vannak a jövőt illetően, mérnökök szeretnének lenni. A fiú ezért is kedveli a lányt, mert nem szereti a hülye k*rv*kat, akik csak jól néznek ki. Azt szeretné, ha a barátnőjének 'agya' is lenne.
2014. jún. 16. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én 5 éve beszélgetek egy lánnyal....de sosem lesz belőle semmi, mert 270km-re lakik :) ha közelebb lenne akkor lehetne, de így.... amúgy jó társaság és ennyi idő alatt sok mindent megtudtam már róla
2014. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért beszélsz magadról E/3-ban? Tudjuk h te vagy a csaj:D

Amúgy meg persze h azt mondja, amit hallani akarsz, ő nem hülye... ellenben te simán beveszed.

2014. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen, én vagyok a lány. nem tudom, csak így fogalmaztam meg. egyszer amúgy az egyik barátnőmmel egy kamuprofillal be akartunk volna vágódni a fiúnál (egy ideje ekkor már beszélt velem), de ő csak szórakozott a kamuval, majd rájött, de szerencsémre megbocsátotta.
2014. jún. 16. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!