Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú aki tetszik meg minden. Régen nem voltunk közeli viszonyba de ma már igen pl kiránduláson is a resztiben viccet mondott a szememet kereste mindig mosolygott ahh és amikor kimentünk megfogta a kezemet*-* <3 és itt jön képbe a barátnőm. Elsőre a barátnőmbe volt szerelmes, a barátnőm pedig féltékeny rám mert látta hogy a fiú kézen fogott és nagyon féltékeny.. Én pedig nagyon szeretem a fiút de ők ezt nem tudják [se a fiú se a lány] Hogy legyen hogy a fiúval is "közeli" viszonyba jöjjek nagyon szeretem őt, de a bff-emet se veszítsem el? SEGÍTSÉG
2014. jún. 16. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

jaj, csak nem diákszerelem?:D


no! a fiúnak tetszett a barátnőd igaz? és erre a barátnőd mit reagált?

2014. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vonzalomnak úgysem fogsz tudni parancsolni, főleg ha a fiú részéről is megvan, és úgy látom igen.

Szóval beszélj a barátnőddel. Mondd el neki mit érzel, és kérdezd meg mit szól ehhez.

2014. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:)
2014. jún. 17. 20:22
 4/5 A kérdező kommentje:

1. a barátnőm is szereti nagyon féltékeny rá..


2. uhh

2014. jún. 17. 20:23
 5/5 A kérdező kommentje:
ma azt mondta hogy nem csakk engem szeret (!!!!) erre fel ha megkerdeztek kibe szerelmes erre a baratnomet mondta :( tabrol irok
2014. jún. 18. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!