Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért lehet engem ribinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért lehet engem ribinek tartani?

Figyelt kérdés
majd ő egy hónap után elkezdte nekem mondani hogy járjunk össze menjünk bulikba smároljunk essünk egymásnak és csináljuk azokat a dolgokat amiket akkor tettünk mikor jártunk. mondtam hogy ez az összejárós dolog nekem nem fog menni így nem lett belőle semmi. Erre két hétre rá összejött az egyik legjobb barátnőmmel. eleinte féltékenykedtem majd megromlott a lánnyal a kapcsolatom. elég egyedül éreztem magam meg szomorúnak és az exemmel egyre jobban lettem mint barát. na erre felfigyelt a második exem is felfigyelt és szakított a csajjal és rám fókuszált. bulikban állandóan tapizott "véletlenül" smárolni akart velem meg a melleim fogdosta szóval tette a hülyeségeit. ez volt márciusban. aztán április végére teljesen megváltozott figyelmesebb lett nem lett nyomulós és lassan közeledett felém úgy mint először. nyáron pedig egyre többet találkozgattunk (barátokkal együtt) és úgy viselkedett mint aki felakar szedni. sikerült is neki. most már kb 3 hete újra együtt vagyunk. bocsi hogy hosszú lett

2014. jún. 16. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak úgy fogdossák a melleidet egy buliban?

Yes, ribi vagy, grat

2014. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
véletlennek állította be....
2014. jún. 16. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már miért lennél az -.-

Komolyan ennek már 3 éve és ezen stresszelsz?

2014. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a ribi aki fűvel-fával lefekszik. Kérdés mennyire engedted a véletlen fogdosást, de szerintem te még akkor is messze vagy a ribitől :) Csak vigyázz ezzel a sráccal, a "felmelegített étel" ritkán lesz jobb mint először volt...

n

2014. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A töltött káposzta jobb. :D
2014. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az eleje lemaradt pótolom:

jártam egy fiúval (ő volt a második pasim)de szakítottunk...

2014. jún. 23. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon ennél kevesebbért is leqrvázzák az ember lányát.
2014. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3 ka 3 hete és nem 3 éve. Szerind egy ilyen véletlen mellfogdosós kibír 3 évet??? Ugye viccelsz.

Kérdező. Jesssz r*bi vagy. Gratulálunk. Nyereményes egy Aldiban vásárolt étkezési zselatin.

2014. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül
2014. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!