Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Egy lányismerősömmel az egyetemről hosszú idő után újra beszéltünk múlt héten. Én megkérdeztem tőle, hogy nincs-e kedve találkozni, gondoltam, beszélgetünk egyet. Ma válaszolt, hogy a barátja nem örülne neki. Azt is mondta, hogy mesélt rólam dolgokat neki... fogalmam sincs, hogy miket. Én sosem zaklattam ezt a lányt,mindig jóban voltunk, és habár régebben éreztem iránta vonzalmat, nem volt köztünk semmi, én ezt fájó szívvel, de elfogadtam. Azóta én is túl vagyok egy kapcsolaton, és neki is új pasija van, tehát azzal sem ,,takarózhat", hogy a barátja ,,ismer" engem, és ,,félti tőlem"...

Nem értem az egészet, kicsit ,,furának" tartom a dolgot, főleg, hogy a lány is írta, hogy ő is tudja, hogy csak azért találkoznánk, mert rég láttuk egymást, és érdekel minket,mi van a másikkal.

Mitől lehet ez? Hasonló helyzetből fakadó tapasztalatok? Nem akarom őket ,,zavarni", ezért is kérdezem, hogy mit kéne tennem...

Előre is köszi az értelmes válaszokat! :)


2014. jún. 16. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan az az idétlen fajta, aki minden fiúbarátra féltékeny.
2014. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hogy lehet féltékeny egy ismeretlen srácra? (rám) Ha az a pasija lenne, aki akkor volt vele, amikor én vonzódtam a lányhoz, még megérteném... de ez a srác nem tud rólam semmit, csak amit a csaj mondott.
2014. jún. 16. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt tudja, hogy fiú vagy, nem? Nekem egyszer volt valakim, aki a férfirokonaimra is féltékeny volt.
2014. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!