Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek a kapcsolatnak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a kapcsolatnak így értelme?

Figyelt kérdés

A barátnőm 25 éves, de olyan szinten függ az anyjától, hogy már nekem kínos. Már elköltözött otthonról, másik városban él, de képes arra, hogy mielőtt elindul otthonról, felhívja az anyját, hogy milyen ruhát vegyen fel, mert nem tudja eldönteni. Bárhova megy, előtte felhívja az anyját és engedélyt kér tőle és ha anyuci úgy dönt, hogy ne menjen, akkor lemondja a programot... Már nem egyszer mondott le randit az miatt, hogy az anyja most nem engedi el. Messze lakunk Budapesttől, ezért gondoltam, egyik hétvégén kocsival felviszem, legyen egy jó napunk együtt. Már direkt kértem, hogy ne szóljon az anyjának, ezt ő nagy ívben lesz.rta és persze engedélyt kért rá anyutól...csak hogy anyu úgy döntött, nem mehet. Így az indulás előtt egy nappal lemondta ezt is, mert az anyja attól fél, hogy elrabolják Bp-en.

Ezt leszámítva nagyon jól működik a kapcsolatunk, szeretem is, de én ezt már nem bírom, hogy anyu mindig beleköp a levesünkbe... Ha meg felhozom neki a témát, még én vagyok a bunkó paraszt, hogy az anyukáját bántom. Szeretem őt, de nem tudom, hogy ennek így van-e jövője... Ti mit csinálnátok a helyemben?


2014. jún. 15. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan ku-.rva idegesítő, nem értem miért nem hagyod el.


Miért félsz kilépni ebből a kapcsolatból? Félsz hogy nem találnál nőt magadnak utána? Mindig jön egy új nő úgy is.

2014. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha most nem hagyod a fenébe,akkor 1-2-3 év múlva még jobban bánod..mikor már még sza*abb lesz a helyzet!Ilyenkor már hiába a szeretet/szerelem..mikor a csajnál az anyja az 1...bármit teszel,te leszel a szemét gyökér!
2014. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fuss!
2014. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!