Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Fiúk válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Fiúk válaszát várom

Figyelt kérdés

Sziasztok,úgy gondoltam ide leírom a problémám

Nem rég szakított a barátom velem,mert szerinte én bunkó vagyok hozzá.Az egész úgy kezdődött,hogy kimaradt éjszakánként aztán találtam a gépén egy két érdekes üzenetet,aztán bevallotta hogy van valakije,és ő szakított velem.

Most úgy érzem senkit nem tudok találni aki velem lenne nagyon magányos vagyok ti mit csináltok ilyenkor?

17/L


2014. jún. 16. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
járj el valamilyen sport edzésre rendszeresen
2014. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de így is futok meg teniszezek,nem hinném,hogy kell ennél több :S így sincs időm rá
2014. jún. 16. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:

1. lehetőség: találkozz velem.

2. lehetőség: tedd magad túl egyedül a dolgon, aztán pasizz.

2014. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért ha találkozok veled akkor elfelejtem őt?
2014. jún. 16. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:

elárulom neked kedves kérdező, hogy akik ezt olvassák azoknak 90%-a annyit lát : "IRJ RÁM,IRJ PRIVIT,KÉRJ MEG HOGY IRJAK PRIVIT"

a lényeg az hogy majd elfelejted idővel

17f, de ezt amúgy lányok is ugyanúgy eltudják mondani

2014. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fordítva szokott lenni. Félreértés ne essék de legtöbbször a lányok gonoszak.

A leírtak alapján az érem egyik oldalát látjuk csak.

Azt tanácsolom, amit haverjaimnak szoktam és magam jöttem rá.

De KÖSD LE MAGAD. Sport, munka, tanfolyam. Bármi.

És szard le a másik nemet.

2014. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint. Én nekem sok lány ismerősöm van, és egy részének segítettem túl tenni magát a szakításon.

Nem durva dolgok, csak bárbeszéd, és néhány vigasztaló ölelés, ilyenek.

2014. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem írok vissza senkinek ne haragudjatok,de túl eröltetettnek érezném a helyzetet,és azért nem lennék tőle jobban.De köszönöm a válaszokat,ezek szerint még sem történt akkora tragédia,most voltam futni,sokkal jobban érzem magam,gondolom valahol a másiknak is rosszul esik,hogy nem lehet velem
2014. jún. 16. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!