Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat vegezzek...

Milyen gyakorlatokat vegezzek h meg erosebb legyek? (info rolam lent) tapasztaltak valaszat!

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok, kuzdosportolo(nemzetkozi szintu)a sportna es az egyeni erositesemnek koszohetoen most vagyok 68-69kg es 167cm magas (karom: 38cm, volt 40 es is) combom is nagy 60 valamennyi de mar elfelejtettem...

IZOM termeszetesen,de nem kulsore megyek,mely gyakorlatok amiket nem kulsore hanem foleg az erore megy?

jol tudjak emelni(az ellenfelemet) a sportomba stb...eros fogasom lgyen ..vagyis eros van de meg.. nagyon sokmindent nem cska kiprobaltam csinalom most is ...vanak korszakok mikor mit mennyit,iimadok erositeni...de ugy adjatok tanacsot h versenyre le kell fogynom 63kg-ra :))


2010. dec. 30. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Húzódzkodás tolódzkodás fekvőtámasz, felülés, lábemelés, törzsemelés, guggolás. Mivel már elég erős vagy, ezért szerintem úgy csináld ezeket a gyakorlatokat, súlyt raksz magadra, és úgy csinálod. Annyi súlyt raksz magadra, hogy minden gyakorlatból 6*8-at meg tudjál csinálni, de mivel lány vagy, ezért lehet, hogy elég 4*8 is. A szorításodat gumikarikával is erősítheted, vagy úgy, hogy a rúdo, amin húzódzkodsz, azon függessz.

Egyébként gratulálok, lány létedre élég erős vagy! Le tudnád írni, hogyan erősítettél, mert kíváncsi vagyok rá!:-)

2010. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

szia ! koszoom segitseged!

5 eves korom ota sportolok...jo akkor nem olyan intenzitassal:D

szoval mivel elsportolo vagyok ezert minimum napi 2 edzesem van az alap eromet alkatomat ennek koszohetem kuzdelmi edzes, ledobalas stb...de reggelente futom. minimum4-6km... amikor alapozos korszak van akkor minden 2.nap lefutunk 17km.(2-3 hetes a kemeny alapozas) de mellette van mas jellegu edzes.huzodszkodasbol regebben megtudtam csinalni 40et megallas nelkul ez lecsokket 25-re, nem ertem miert, de tolockodasbol kepes vagyok 50et is.20kgos sullyal a hatamon csak 5-ot tudok tolockodni. hasonlo sulyokkal dolgozom mint a fiuk .

tudjatok van a fekvenyomas, nem tudom hogy hivjak azt a padot ahol nem teljes vag yvizszintben de nem is teljesen felulve a ketto kozti es ott szoktam fekvenyomni 60kg-al szeriazom, vanamikor 20at megtudok csinalni van amikor csak 10-11... marmint a vege fele...

ugyanakkor bekazom, felvesszuk a pertner a nyauknkban de ugy h o vizszintesen van ,szoval nem ul a yakunkba , van eg ytechnika ra.abbol vegzunk gugolasokat,felulesek...

leirom a rekordom nem tudom h jo e vagy sem, de megvannak az en rekordajim(megallas nelkul 1065)barmikor megtudnam csinalni, csak rohadt unalmas, mert minimum 35-40 percig csinaltam...

de napi 200-300 felulesem megvan... torzsemel sullyal(10kg-ossal) es azert kerem a tanacsotokat hogy hoyg tudnek meg nagyobb erot szerezni...egyebkent a kuzdelmek alatt a fiuknak is nehezseget okozok, nem mondomh mindeggyiket megverem(vilagszinvonalu versenyzokre gondoljatok) ne kezdo fiukra...

akkor futas utan sprintek fel dombon emelkedon...az kemeny rohad.tul!neha tarssal kell:S vagy bekazni felfele...

szolj ha van kerdesed meg:)

es koszi meg1x

2010. dec. 30. 16:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Küzdősportolóknak két dolgot tudok javasolni, ami a legkeményebb erőemelőket is sokszor megszégyeníti. Javaslom Pavel Tsatsouline A meztelen harcos illetve a Kezdd el a Kettlebellt! című könyveinek beszerzését. Nem is mondok többet, nem állok neki bizonygatni a hatékonyságukat, csak annyit mondok, hogy őszintén és bátran merem állítani, minden egyebet képes felülmúlni az ezekben leírt edzésmód. Ha kérdésed van ezzel kapcsolatban, írj nyugodtan kommentet!
2010. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mellesleg imádom a kemény csajokat. :) Bocsi az OFF-ért, csak zárójeles megjegyzés arra, hogy örömömre szolgál, ha segíthetek a tanácsaimmal.
2010. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Erősorozatokat csinálj :)
2010. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

koszi A tanacsot , biztos h elni fogok vele, mert ne fogok addig velemenyt alkotni rola ameddig ki sem probaltam..sima konyvesboltokban kaphato???

es amit tartalmaz edzesprogramot kb mennyi ido mulva fogom erezni(em kulsore)AZT LESZAROM JELENLEG..VERSENYEN nem az izomzatomat nezeik(bat sztem nyernek ha az lenne :) bocs nem ego...juniorban a legerosebb vagyok a vilagmezonyben ,jovore azaz par nap mulva mar felnott leszek...oda sem vagyok keves, de a legerosebb szeretnek lenni+technika.de ez a kerdes mar nem ide tartozik:)))

koszi meg1x

2010. dec. 30. 16:39
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez így van ahogy a 16:26-os írta.A ketlebell csodákra képes.

Hihetetlen,milyen izomzatot és állóképességet ad.A küzdősportokhoz meg kifejezetten a legjobb melléksport.

Tényleg nagyon hatékony.Én is el akarom kezdeni,én karatézom,jelenleg nincs rá időm,a kolesz miatt,tehát marad nyárra.A "Kezdd el a ketlebellt" c. könyv nekem is megvan.Nagyon jó kis könyv.Szerintem egy próbát megér.Én ezt tudom tanácsolni.

Amúgy milyen küzdősportot csinálsz,hogy ilyen erős vagy?

Minden elismerésem,hogy lány létedre ilyen jó kondiban vagy,csak így tovább;)

Csak arra vigyázz,hogy ez a nőiesség rovására ne menjen:)

üdv.

2010. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

koszi a tippet! judo amugy.

haaaat mit ne mondjak kicsit elnyomta a noessegem,de a hosszu ujju csini felsot meg valalmi jo feszulos nacit magassarkuval felhuzok es pics.asan tartom a aszam akkro elmegy xDDD

de nem szeretek igy oltozkodni,csak ha muszaj..meg mar nem is akarok tetszeni senkinek...(hazas vagyok)szoval ninc smiert mutogassam magam..most csak az olimpiara koncentralok...

2010. dec. 30. 18:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Mind a kettlebell, mind A meztelen harcos edzésmódszere feltűnően hamar hoz nagy eredményt. Napok, hetek alatt is hatalmasat lehet fejlődni, hónapok alatt pedig már hihetetlen számba megy, mindenképpen érdemes beruházni.

Sajnos csak kevés helyen lehet kapni, de mindkét könyvet a Jaffa Kiadó adta ki, biztosan meghozzák rendelésre valamelyik könyvesboltba a könyvet, vagy ha mást nem, interneten megrendeled, és házhoz viszik.

Ilyen felkészüléssel óriásit fejlődhetsz, és a valaha volt legjobb formádat hozhatod minden szempontból a versenyeken már a közeljövőben is.

Sok sikert kívánok!

2010. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

(Elnézést az OFF-ért!)


Gáspár, hol vagy koleszos?

2010. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!