Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most legyetek okosak! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most legyetek okosak! Hogy kellene ezt a helyzetet megoldani?

Figyelt kérdés
Tudom el fogtok ítélni de azt a legkönnyebb. Tanácsra lenne szükségem. Felbukkant az exem pár hónapja. Eleinte csak barátilag beszélgettünk majd egyre közelebb kerültünk egymáshoz DE van barátnője akivel együtt is él. Elmondta hogy nagyon jó a kapcsolatuk talán túl jó is. Sohasem veszekednek ami jó mert mindig erre vágyott. De valami hiányzik. Vívódik engem szeret velem tudja átélni a szenvedélyt mi hol imádjuk hol marjuk egymást ezért is szakítottunk anno. Haragszik sajátmagára hogy nem tudja értékelni a harmonikus kapcsolatát és nálam keresi a boldogságot titokban. Nem volt még szex de romantikázunk és nem sok hiányzik hozzá hogy átlépjük a határt. Nem akarjuk újrakezdeni mert nem működne csak ezek a vehemens érzelmek hiányoznak mindkettőnknek amit csak egymással tudunk átélni. De mindig rbűntudatom van a barátnője miatt
2014. jún. 17. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagynod kéne, ott a barátnője akivel minden oké. Csak tönkre menne a harmónikus kapcsolata, és mint írtad tudjátok hogy nem működne a kapcsolat köztetek.
2014. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baráti szexkapcsolat müködhet.Aztán majd meglátjátok hogy alakul.
2014. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell sok ész, te is tudod mi a helyes. Akaraterő viszont kelleni fog bővel, hogy meg tud lépni amit meg kell. Tedd fel a kérdést magadnak, tudod, hogy nem működne, tudod hogy bűntudatod van a barátnő miatt, tényleg ennyire fontosak azok a "vehemens érzelmek"?
2014. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor ki akartam lépni ebbő könyörgött sírt. Én is sírtam. Attól félek soha nem lesz vége ennek. 10 éve nem sikerült elemgednünk egymást. Mindkettőnknek volt vam kapcsolata. De ez más. És nem tudunk lemondani erről az érzésről. A bűntudatta viszont nem tudok mit kezdeni. Nem akarom bántani azt a lányt
2014. jún. 17. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Büntudat,hagyad már, nem is ismered,meg amúgy sem fogja megtudni.
2014. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs néha furcsa az írás de sietve írok.
2014. jún. 17. 13:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Attól hogy nem ismerem még lehet bűntudatom. Beleképzelem magam a helyébe nekem sem esne jól ha az akit szeretek ès akiben megbízok máshol keresnè a boldogságot
2014. jún. 17. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!