Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap ejszaka lebukott a baratom. Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
1 eve voltunk együtt.3 hete alig volt ideje ram,ereztem,hogy valami nincs rendben nala.Par napja rakerdeztem,hogy van-e valakije,mert ha igen,akkor legyen szives mondja meg es akkor elengedem,ha menni akar.Valtig alitotta,hogy ö velem akar maradni,minden ok,csak sok stresszje van.Ket nappal ezelött felhivott egy baratnöm,hogy latta öt egy csajjal egy presszoban.Erre tegnap ejszaka odamentem.Pont setaltak az ut közepen ölelkezve,meg egy baratjuk volt velük.Utanuk szaladtam es kerdeztem,hogy ez a baratnöd?Ö meg leorditott engem,hogy igen tegnap ota együtt vannak.Mondtam neki hogy erröl elfelejtettel engem ertesiteni.Sarkon fordultam es otthagytam öket,ö meg kiabalt utanam,hogy varjak.Egesz ejszaka hivogatott,de en nem vettem fel.Tutti,hogy barmikor felbukkanhat nalam,vagy talakozok vele az utcan.HOGYAN VISELKEDJEK VELE?!Nem akarom kimutatni a fajdalmamat,de azt nagyon szeretnem,hogy neki is fajjon!
2014. jún. 17. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
lépj túl rajta te is
2014. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel a telefont, üzenetekre ne reagálj, és ha elmegy hozzád, ne nyiss ajtót. Lépj túl rajta, keress valakit Te is.
2014. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem értelmesen ember módjára leülni és megbeszélni az egészet. Légy nyugodt és jelents be neki, hogy ha őt választja, akkor VÉGE.
2014. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemli meg hogy meghallgasd, nézd levegőnek.
2014. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt a barátod kérdése, nekem ez nagyon kamu szagú: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2014. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 199303 ***** válasza:
elég kamunak tűnik.. elég érdekes hogy csak 10perc különbséggel írtátok ki a "pasidal" a kérdést..
2014. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!