Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Magyarországon sokkal több egyedülálló férfi, mint nő?

Figyelt kérdés
Elvileg a világon(Magyarországon is) sokkal több nő él, mint férfi. Akkor mégis, hogy lehet, hogy sokkal több "magkan"-t látni, mint egyedülálló nőt? Vagy tévedek?
2014. jún. 17. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Tévedsz, mert férfiből van több a világon :)
2014. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvileg. Itt bukott a mutatvány.
2014. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérhetném erről a statiticseszkij adatot?
2014. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:

Valóban több nő él igen.

De sokan elfelejtik azt nézni, hogy összességében!!!

Mert legtöbben a saját korosztályukat nézik.

De a "több" ez leginkább 50 év felett érvényesül.

2014. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most nyilván karóba akarnak majd húzni egyesek, de én spec. több magányosan élő nőt ismerek mint pasit és nem az idősebb korosztályból.

Egyébként nem mindenki olyan, hogy azonnal összeáll akárkivel csakhogy ne legyen egyedül.

2014. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy ez a kérdés milyen adatokon alapul?
2014. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert kevés férfi sok nővel jár, a többieknek nem jut nő.
2014. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az úgy van nagyjából mindenütt hogy több ffi születik, de mire megöregszünk már nőből van több. A világon ffi van több, de csak azért mert sok helyen a nőknek sokkal kisebb értékük van mint a nőknek. India, Kína.


Nálunk ilyen probléma nincs. Szerintem agglegényből kb annyi van mint aggleányból. Egyik sem túl nagy szám.

2014. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
a nők értéke kisebb mint a férfiaké:) így helyes
2014. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A férfiak között több az egyedülálló (például a szüzek és az agglegények).


A statisztikát nagyban torzítja, hogy az özvegy és elvált nőket egyedülállónak tüntetik fel.

Egyébként huszonéves korosztályban kétszer-háromszor annyi az egyedülálló férfi, mint nő.

2014. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!