Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti meddig várnátok a gyerekvál...

Ti meddig várnátok a gyerekvállalással? Nektek nem fájna, ha a barátotokkal meg se tudnátok ezt beszélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29 éves vagyok, a párom 27. 3 éve vagyunk együtt. Én már többször gondolkoztam azon,hogy ennyi idősen illő lenne már legalább beszélni a témáról.

Őt nem is foglalkoztatja ez a kérdés.Ha rákérdezek viccesen: "na és nekünk mikor lesz babánk?":), akkor szinte ijedten rám néz, s vagy azt válaszolja, hogy nem tudja, vagy azt, hogy most még nem.

Egyrészt ez nekem elég fájó, mármint az, hogy erről nem lehet beszélni vele.

Másrészt félek, hogy később valami komplikáció is felléphet,meg ugye fiatalabb már én sem leszek.



2013. márc. 15. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nem lennék együtt egy olyan emberrel akivel nem közösek a jövőbeni terveink,nem szeretek szenvedni.

Mi nagyon korán letisztáztuk ezeket,kb mit mikor igy ebből vita sosem volt.

2013. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
pedig ülj le vbele és ne viccesen ahnem komoylan kérdezd meg. Ne követelőzöen vagy ilyesmi, csak normálisan. Neki még rengeteg ideje van rá viszont te még elpazarolsz esetleg 2-3 évet amire kijelenti hoyg bocs én nem akarok és akkor 34 körül kezdhetsz uj társat keresni, mint tudjuk amugy is nehéz manapság ez a dolog. nemhogy uy hogy ketyeg a biológiai órád. Én hagytam ott emiatt pasit. Meg is találtam a megfelelő társat aki épp ugy szertene babát csak sajnos nem jön össze:( Én nem tudtam volna olyan emberrel együtt lenni aki nem is akar soha se házasságot se gyereket. Ha nem egyeznek a jövő képek ilyen dolgokban akkor nem fog működni a kapcsolat. 28/N
2013. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Ne vicceld el, ülj le vele és komolyan beszéljetek el róla. Valahol érthető 27. évesen még elég fiatal, így teljesen normális, hogy nem akar még gyereket.
2013. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 évesen szültem, 2 éves házasok voltunk már akkor én is éreztem, amiről írsz, amolyan kapuzárási pánik. Mi nők korábban érünk, emiatt is érzed ezt, a barátod még fiatal és még nem ért utól téged. A férjem is 2 évvel fiatalabb nálam, én is korábban éreztem, hogy babát szeretnék, mint ő, de esküvő után összehangolódtunk, én sem akartam azonnak babát és ő is felzárkózott.

Remélem a te barátod is hamarosan úgy érzi majd, hogy szeretne babát, az biztosan nem árt ha komolyan elmondod mennyire vágysz egy gyerekre, de ne menj az agyára.

2013. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccesen kérdez, üljetek le és beszéljétek át hogy ő mikorra tervezi, akar e egyáltalán 3 éves kapcsolatban már ezt meg kell beszélni.

Mi egyébként 8 év után vállaltunk, mindketten 34 évesek voltunk. De előtte is sokszor beszéltünk róla. Viszont csak akkor jött el az elhatározás, hogy most. Mindketten akarjuk, amit szerettünk volna már előteremtettük.

2013. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam erőltetni a témát, én nem az a fajta vagyok, aki egy gyerekkel akar magához láncolni egy férfit. Csak ugye 29 évesen már csak foglalkoztat egy nőt a gyerek, főleg amikor azt látja környezetében, hogy ennyi idősen már gyerekük van,vagy boldogan várják a kis jövevényt, akkor össze szorul a gyomrom, hogy én még beszélni sem tudok erről.:(
2013. márc. 15. 13:43
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Meg kell beszélnetek, melyikőtöknek mik a tervei a jövőre vonatkozóan. Ha nagyon különbözőek, akkor nem biztos, hogy boldogok lesztek együtt. Az én számomra nagyon is érthető, hogy egy 27 éves srác még nem akar gyereket, nem erőltetheted rá. Kevés téma az, amiben azt mondom, hogy talán a szakítás a jó megoldás, de a gyerekkérdés az egyik. Ha neked az egyik életcélod, hogy gyereket szülj és most már minél hamarabb, a párod meg ezt egyáltalán nem akarja, akkor elképzelhető, hogy egy hozzád jobban illő férfit kellene keresned, neki meg egy hozzá jobban illő nőt.

Mindenesetre üljetek le és beszéljétek át komolyan.

2013. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

A kérdésedre pedig már megkaptad a választ tőle:

"akkor szinte ijedten rám néz, s vagy azt válaszolja, hogy nem tudja, vagy azt, hogy most még nem. "

2013. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk 27 évesen már ő sem gyerek. Megint más lenne, ha 21-22 éves lenne.

Persze nem minden férfi sem egyforma, ez is tény.


csak kíváncsi vagyok, hogy ti ebben az esetben meddig maradnátok nyugodtak. Vagy elfogadnátok azt, amit mondott?

2013. márc. 15. 13:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy három éves kapcsolatban megbeszélitek azt, hogy lesz e gyereketek nem az a kategória aki gyerekkel láncol magához egy férfit. Nem is értem hol látsz benne összefüggést. Ilyenkor már azért illik tudni mindkét félnek, hogy mit akarnak. Nem is értem hogyan lehet 3 évig benne lenni egy kapcsolatban amikor az egyik fél nem mert valamit kérdezni, a másik direkt kerülni a témát.
2013. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!