Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért akartok folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért akartok folyton a barátotokkal beszélni?

Figyelt kérdés
Barátnőm kapcsolatunk eleje óta folyton beszélni(üzenetben) akar vele viberen meg facebookon, egész nap. Minden reggel úgy indul hogy küldünk egy jó reggelt üzenetet, aztán kicsit beszélgetünk, közben csinálom a dolgomat, de nagyon zavaró tud lenni ha éppen valamit csinálok és közben percenként a kezembe kell vennem a telefont. Ha meg megmondom neki hogy bocsi most mást csinálok, akkor sértődés van. Amúgy sem tudok ennyit írni, mert kifogyok a témából, aztán amikor meg beszélgetnénk telefonon vagy élőben, alig tudunk valami újabb dolgot mondani. Nagyon unalmas kezd ez így lenni, mert még csak azt sem hagyja hogy hiányozzon.

2014. jún. 18. 07:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem roh.adt idegesítő pár nap után ha állandóan ír, hív, meg szívecskék és ilyen buz..iságok... Jól esik, hogy eszébe jutok, de nem ez a legfontosabb, hogy egész nap a mobilon lógjunk. Más ha van egy kis időnk és úgy. Én azt szeretem ha esténként beszélgetünk, amikor már nem futkosnánk sehová, le tudunk ülni nyugodtan gép elé. Minimum viszont amit elvárok, az napi 5 perc este, ez nem túl sok, de elég, hogy a következő nap normálisan tudjak élni nappal, az ad erőt a mindennapokhoz. De az ellen sem vagyok ha reggelig beszélünk gép előtt.

23l

2014. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!