Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mellé nyúltam?

Figyelt kérdés

több mint egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel,

én mindig is egy normális lányt akartam aki nem túl szép nem túl csúnya teljesen átlagos de mégis különleges, de a mostani barátnőm nagyon is szép, nem túl okos, szeret vásárolni és szereti a szép dolgokat és sok ütközés van köztünk, néha jól megvagyunk de van hogy végig veszekszünk egy napot meg ő folyton arról beszél hogy megy ide megy oda menne mindenhova buliba minden én meg ezt nem akarom, nem olyan mindennapi bulis p*csát akarok hanem normális barátnőt. szerintetek idővel szétmegyünk ? van jövője?


2014. jún. 18. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs jövője, bár lehet majd később kinövi, de szerintem addigra sok lesz a vita s miegymás.
2014. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján amit leírtál esélyes.
2014. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kár, pedig igazán megszerettem már
2014. jún. 18. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"kár, pedig igazán megszerettem már" Nem. Nem szeretted meg. Akit megszeretünk azt elfogadjuk olyannak amilyen. Kivánod a csajt,izgat, stb de nem szereted.
2014. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk, vagyis csak múlt időben, annyi különbséggel, hogy a volt barátnőm teljesen el akarta hitetni, hogy már kinőtte a bulizós időszakát, aztán mint kiderült, tanulás és alvás helyett bulizgatott és többször megcsalt. Gyorsan lapát lett belőle.
2014. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"barátnőm nagyon is szép, nem túl okos"


Itt rontottad el. Egy kedves, intelligens lányt kellene keresned.

2014. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

na meglátjuk mi lesz ha megcsal félrelép akkor mehet el, de addig is megpróbálom elfogadni elvére két félből áll a kapcsolat nem lehet minden úgy ahogy én akarom :)

16:21

Sajnálom elég rosszul eshetett :/

2014. jún. 18. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!