Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha csúnya a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha csúnya a barátnőm?

Figyelt kérdés
De rég volt csajom, így összejöttem vele. Sajna nem tetszik, szinte csak sötétben érzem jól magam vele. De teste szép, csak feje, haja, szemölcsei, szeme se tetszik. Ő meg rajong értem. :/ Azért megbántani nem akarom, mit tehetnék?

#mell #bányarém #csúnyaság #trampli #öcsmányfejű #szemölcsös #csúnyaszemű #csesznehaj #megdugtam egy bányarémet
2014. máj. 30. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Passzold ide nekem :)
2014. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így, szerintem szabadulj meg tőle minél hamarabb.
2014. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogy szabadulhatnék meg tőle? Rajong értem, mikor felhozza a kapcsolatot minden bajom van, de ha egyszer már megdugtam nincs mit tenni. Nem tudok szakítani, nem akarom megbántani se, meg azt se, hogy megutáljon.
2014. máj. 30. 19:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy te annak tarod...
2014. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted, akkor ne hülyítsd! Mondd meg neki az igazat. Vagy értesd meg vele, hogy lehetne nőiesebb, esetleg figyelhetne az ápoltságára jobban.
2014. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Én pont most vagyok egy ilyen lánnyal. A teste tényleg klassz, de a feje valahogy taszít. De mivel más lányok rondának neveznek, így szerintem odaadom neki magam, más választásom nem nagyon van. A lányok meg úgysem értik ezt meg, hiszen ők bárkit megkaphatnak és bármikor, nekik jó dolguk van. -.-
2014. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy mit akarsz tőle.
2014. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nem bánnnám ha vissza csinálhatnám a dolgot, mert nem tetszik, de kanos voltam mikor "összejöttünk" :(
2014. máj. 30. 19:10
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Ezt már az elején elb*sztad öregem!
2014. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Gáz vagy kérdező, még őt sem érdemled meg, de inkább szakíts vele, jobbat érdemel nálad.
2014. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!