Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt a barátom kifakadás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a barátom kifakadása? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Munkából jött, hogy nézünk lakást, ahova beköltözhetnénk. Hamarabb értem oda a busszal a megbeszélt helyre, így tovább mentem 1 megállót (kb 2 percnyi távolság van a két megálló között) és beugrottam szétnézni a plázában. 10 perc késéssel felhív, hogy most ért oda, hol vagyok, mondom átjöttem nézelődni, mire tiszta idegesen azt mondja nekem, hogy húzzak kifelé. Még ki se értem, megint hív hogy hol a rákban vagyok. Mintha az rendben lett volna, ha nekem kell várni 20 percet kint és ülni a dög melegben, na de hogy ő kivárja azt a 2 percet, az már tűrhetetlen. Időpontot se beszélt az albi tulajával, mondom kérdezze meg, hogy most tudunk-e menni? Persze nem kérdezte, de még beszól, hogy "nem mindenki mereszti otthon a seggét" (azért mert ma otthon voltam egész nap), és hozzátette, hogy ha nem tetszik valami, akkor húzzak haza. Hát több se kellett, eljöttem, ő meg ment tovább, vissza se nézett. Tiszta hülye volt, pedig sose szokott így viselkedni, de most nagyon megbántott.
2014. jún. 18. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én akkor mondtam volna neki, hogy akkor keressen magának mást.

Ha ok nélkül már most ilyen, később milyen lesz?

Kössz, nekem nem kell egy agresszív ember.

2014. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hagyd ott akkor, hisztis köcsöggel ki akar összeköltözni
2014. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
lehet valaki felhúzta rajtad töltötte ki és most emiatt elhagyod? biztos stabil párkapcsolat volt akkor
2014. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, hogy más miatt volt feszült, és ez a váratlan kis gubanc borította ki nála a bilit, általában ez áll az eltúlzott reakciók hátterében.
2014. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Hogy beszél ez veled? Te jó ég. Én még soha de soha el enm tűrtem, hogy a párom, aki elméletileg szeret, így besszéljen velem és ilyen szavakat használjon rám. Hát ez durva, dobd ki, ne hagyd h semmibe vegyenek. Kit érdekel mi miatt vol feszült? Ne rajtad vezesse le, nem a kutyája vagy.
2014. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

én az előzőekhez képest kilógok a sorból: szerintem ő jár jól azzal, ha nem veled köti össze az életét


van egy tanmese arról, hogy bármit visszaadhatsz amit elvettél valakitől, csak az ellopott időt nem ... ez az egyik, a másik pedig az, hogy megbeszéltetek egy időpontot, te meg szartál rá ... szóval jobban jár, ha otthagy végleg

2014. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6-os!

Elolvastad egyáltalán, hogy a csávó várakoztatta őt 10 percig?

2014. jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

@#7:

Ha valaki fontos nekem, akkor nem hogy tíz percet várok rá, akár egy órát is...


A kérdezőnek meg: Ha te tíz perc miatt képes voltál "plázázni" akkor neked sem annyira fontos, mint az egy ilyen helyzetben már-már normális, elvárható lenne.

Nem mondom, hogy Ő nem hibázott, de emiatt szerintem jogosan neheztel rád.

2014. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as.

Nem tudom, te hogy vagy vele, de ilyen pokolban én is inkább beültem volna a 2 percnyire lévő plázába, ami hűtve van, minthogy a 35 fokban süljek meg.

2014. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9-es:

Nálam 25 fok van az udvaron... nem 35. Ez, illetve a [link] alapján nem vagyok biztos benne, hogy elviselhetetlen lenne.


Bár én nem nő vagyok, és a 35 fok sem érdekelne adott esetben.

2014. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!