Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet jutni arra a pontra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet jutni arra a pontra, hogy mindegy kivel van együtt az ember, csak ne legyen egyedül?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer eljutottam erre a szintre... 24 évesen. Akkoriban zsinórban több kapcsolatom nem érte meg a 2 hónapot....a sikertelen randikat nem is számolom...


És akkor megismertem egy pasit aki külsőre egyáltalán nem jött be, belsőre eleinte szimpatikus volt... Így meg úgy mondta, hogy ő nagyon szeretne velem összejönni....és adjak neki esélyt. Hát adtam. Nagy hiba volt...Egyébként még a szexig sem jutottunk el, mert előbb szakítottam vele. 3 héttel később ki kellett dobnom, mert lebukott, hogy meg akart csalni..csak még ideje nem volt keresni egy másik csajt. De a szándék nekem bőven elég volt.


Ez után gondolkoztam el, hogy tényleg jobb egyedül, mint havonta szakítani, aztán padlóra kerülni, hogy megint nem kellettem valakinek....nyilván nem volt szerelem egyik kis kapcsolatkezdemény sem, de azért szar érzés na....


Azóta neki 2 kapcsolata is zátonyra futott, egyedül van.


Én férjhez mentem. 4 éve vagyunk együtt, 2,5 éve házasodtunk. Azóta egy szót se szólt hozzám ez az exem, pedig békében, barátságban váltunk el. Még neten is beszéltünk egy ideig. Már nincs az ismerőseim között, letöröltem nem rég. Nekem ilyen "barát" nem kell...aki csak addig beszélget velem, amíg nekem is szar....utána meg nem érdeklem.


A 3 hetes "kapcsolat" után, 2 hónappal ismertem meg a férjemet egyébként, amikor már tényleg úgy éreztem, hogy én egyedül fogok maradni....


28/N

2014. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
El lehet jutni. Pláne, ha már volt kapcsolatod. Én sose tetszem annak, aki nekem tetszik, így úgy látszik bele kell törődnöm, hogy csúnya pasival lehetek csak együtt.
2014. jún. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem kell beletörődni... csak légy türelmesebb. Én sem törődtem bele, és nem bántam meg... megfogadtam hogy többet nem kezdek olyan pasival aki nem teszik... és a soron következő akivel összejöttem tetszett, nagyon is, és ő lett a férjem.... szóval nem kell beletörődni.... 11 voltam.
2014. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!