Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel akiről tudni, hogy drogozik?

Figyelt kérdés
30 alatti a srác. Nagyon megnyerő, segítőkész, de testileg és lelkileg tönkrement. Nem gondolná róla az ember, helyzete ellenére nem depis. Elég sokat tesz azért, hogy helyre hozza magát minden téren. A nulláról felküzdötte magát: egyetemre jár, jó munkája van, jól keres, nem iszik (gyógyszer miatt), de drogozik. Nagyon jól kijövünk, csodálatos ahogy bánik velem emberként, nőként. Ti összejönnétek vele? Hosszú távon szerintetek lehetne ilyen emberrel tervezni?

2014. jún. 17. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem

Volt benne részem, soha többé

2014. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem!!
2014. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

előbb menjen elvonóra és legyen egy évig tiszta.


de azért nyilván az se mindegy hogy milyen drogról van szó

2014. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ilyen ember még nem született.
2014. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak ha Holland, akkor talán megértem, hogy Jointot szív esetleg, de így nem.
2014. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kèrlek szèpen, mèg most visszakozz míg teheted! Hiába látod szèpnek ès jónak, mindez kèsőbb, mint múló gondolat enyèszül el majd. Èn már tapasztaltam, engem is a mèlybe taszított magával együtt. Sosem drogoztam ès nem is fogok többè. Hiába tűnik számodra minden idillinek, kèsőbb majd kikívánkozik a választottadból a szörnyeteg. A drog befolyásolja a cselekedeteit, mindent amit annak hatása alatt mond ès tesz a szer számlájára írhatod. Nem Te vagy a Messiás, nem kell megmentened. Őt már règ nem lehet. Soha se menj bele egy ilyen kapcsolatba, kèrlek ne akard örökre tönkretenni az èletedet, testedet ès lelkedet! Ne akard megváltoztatni Őt, hisz úgy sem lehet. Gondolj bele, hogyan is vállalhatnál Tőle gyermeket. Világrahoznál egy ártatlan csöppsèget annak fènyèben, hogy ki tudja milyen titkolt betegsège, fertőzèse van a leendő èdesapjának? Ès mi lenne Veled, amikor magával ránt majd a sötètbe? Mondhatod, hogy tèvedek, sőt mitöbb Te sosem tartanál Vele a szerek használatában, de mègis megtennèd! Annyi èrvem szólna mellette, hogy mièrt ne kezdj hasonló kapcsolatba, de rajtad áll a döntès, hogy akarsz- e ostoba mellèkszereplő lenni az apró színdarab közepèn, mindezzel megbèlyegezvèn, hogy a párod drogfüggő lassan szellemileg ès fizikailag egyaránt leèpülő lelkisèrült, aki ha nem mutatja is bánatát csak egyre jobban őrületbe kerget. Vitatkozhatsz, ha van rá lelki erőd, de igazán ahhoz kell óriási naivitás ès emberi ostobaság, hogy a magad problèmáit, megèlhetèsi nehèzsègeit tetèzd avval, hogy a válladra veszel egy mèrhetetlen nagy terhet, mely vègezetül ördögi körbe hajtana.


Rajtad áll, hogy vállalod- e a felelősèget, mely azzal a tènnyel jár, hogy az èleted semmit sem èr, így nyugodtan elronthatod vègleg. De, egyvalamit jól jegyezz meg; a múlt elmúlt, a jelen most törtènik ès a jövőt a cselekedeteid határozzák meg. Mèrlegelj, hát ès dönts az elmèd ès ne az empátiával teli szíved szerint.

2014. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Beviz Elek ***** válasza:
Pontosan mit és milyen rendszerességgel? Nem mindegy hogy a krokodilt tolja vagy néha egy tol egy viccescigit
2014. jún. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

ha füvezik az kb kevésbé olyan rossz mintha alkoholt inna

ha gombázik néha az se nagy dolog

de ha methet vagy heroint kokaint stb. tol az már más

2014. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából más miatt nem jött össze tartós dolog vele. Kíváncsi voltam mit gondoltok erről a témáról.

(a kérdező voltam)

2014. jún. 18. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!