Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és még nem volt pasim, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda egyáltalán, és mégis az irtó ronda lányokért is érdeklődnek. Még csak nem is udvaroltak nekem. Nem értem. Viselkedésre fius vagyok kicsit túl hangos és néha túl flegma vagyok de amugy átlagos. 15 évesen még csak nem is csókolóztam. Nem akarok semmit se elsietni de ez már tényleg szar érzés. Jövőre megyek középsuliba, hogy viselkedjek vagy mit csináljak hogy ott találjak vkit?

2014. jún. 18. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mutatsz egy képet?:)
2014. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nyugi én is elviekben megfelelek az elvárásoknak és még sem volt senkim 17 éve és nem is csókolóztam még :) 17/F
2014. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
pedig a fiuknak könnyebb
2014. jún. 18. 21:16
 4/19 anonim ***** válasza:
Te csak azt hiszed drágám...engem már csúnyáztak is le nem is egyszer szóval az önbizalmam a p*csába sincsen...
2014. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mert törpetyúk vagy még :D
2014. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lehet úgy gondolják,hogy -na ennek is biztos van pasija- és azért nem mernek:)
2014. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Nem egyátalán nem könnyebb. :/ Figyi én azt mondom hogy várd ki azt aki meg érdemli azt h csók vagy egyéb más dolgok legyenek. Hidd el nekem nem jó az ha az ember egyből próbál ki mindent.Később rájössz h mennyire igzam volt ha ki várod ha nem ;)
2014. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem is mutatsz képet?
2014. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
mutass képet :) vagy küldj privibe.
2014. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Talán, mert a ronda lányokat meghúzni akarják.
2014. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!