Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, vagy mit nem teszek azért, hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Salala... kivan, hogy nincs barátnőm, pedig látom, hogy annyi sok salalala embernek összejön.


Tanulok "szorgalmasan", egyáltalán nem link, tucat szakon vagyok. Külsőleg magas, sportos, helyes vagyok. Ezen lehet az olvasó röhögni fog, hogy fényezem magam, de tényleg ez az igazság, szerencsés vagyok ilyen téren. Ezért is még rosszabb érzés, hogy a "specifikációim" rendben vannak, de még is kapcsolatok terén egy rohadt nagy nulla vagyok, szociális szinten ultragáz, de még is szeretnék egy barátnőt!


Köszönöm, hogy elolvastad az ömlengésemet :D Adjatok valamit tanácsot


2014. jún. 5. 00:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
19 vagyok, ez lemaradt
2014. jún. 5. 00:22
 2/19 anonim ***** válasza:
Hm, talán lehet odamehetnél lányokhoz, tanulj velük együtt, keresgélj a saját szakodon. Vagy felvételizz koliba, ott sok esemény van, könnyű ismerkedni.
2014. jún. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
tipikusan olyan szakon vagyok, ahol nincsenek lányok :(
2014. jún. 5. 00:25
 4/19 anonim ***** válasza:
De a városban vannak lányok nem... ne kifogásokat keress hanem alkalmakat
2014. jún. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ha tetszik egy csaj, sose tudom mit mondjak neki, stb.


Nekem ez az egész dolog nagyon idegen még. Mint amikor egy idős ember először ül le a gép elé...

2014. jún. 5. 00:37
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
Ne használj ilyen hasonlatokat mert falnak megyek. Ha olyan zseni szakra jársz amiért nem tudsz összehozni 2 értelmes összetett mondatot?
2014. jún. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Dettó ...
2014. jún. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Olyan szakra járok ahol a humán tárgyak kicsit háttérbe szorulnak... de ne kötekedj már' :(
2014. jún. 5. 00:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Semmi gond a fogalmazásoddal, nyugi... ne is foglalkozz az ilyen válaszolókkal.
2014. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Senki nem kötött bele a fogalmazásába te gyökér :D
2014. jún. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!