Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hívogatja az exe? És én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívogatja az exe? És én mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tudomásomra jutott,hogy a bnőmet hívogatja az exbarátja,ráadásul ő fel is veszi neki a telefont.Legutóbb akkor amikor nála voltam és tisztán hallottam mit beszélnek..Bnőm nagyon kedves és kedélyes volt vele,nem rázta le,sőt a tali is szóba jött.Utána nagyon megharagudtam rá,mert mi az,hogy találkozni akar vele,aztán fogadkozott,hogy jóba maradtak tényleg csak beszélgetnek .. stb. Azóta rossz érzések fognak el,pl nem mondta el,hogy szoktak néha beszélgetni,ezt is most tudtam meg.Én lezártam a múltamat,egy volt bnőmmel sem tartom a kapcsolatot,azért se értem az ő hozzáállását...Elvileg jóban maradtak,és a csávó tud is rólam,mégis felhívja bnőmet időnként,bnőm szerint azért,mert magányos.Azt mondta bnőm,már nem fog vele beszélgetni,mert látja,hogy engem mennyire zavar.2 napja este 10 után hívtam és percekig beszélgetett valakivel telefonon,akkor is azt gondoltam az exe biztos,de ő tagadta és azt mondta egy bnőjével dumált...nagyon szeretem de nem tudom hogy bízhatnék benne,tartok attól hogy még nem lépett túl a srácon...23/F
2014. jún. 18. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ex reménykedik, hogy még visszakaphatja. A bnőd meg szerintem talonban tartja.
2014. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fogd pórázon. Akit lehet, azt úgyis viszik. Megértem, hogy féltékeny vagy, de inkább ne mutasd ki, mert ez sok lánynak még imponál is, és annál jobban rájátszik. Előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy is állnak egymással. Inkább mondd neki azt, hogy nem tiltod, téged nem zavar, de tudni akarod ha beszél vele, meg ha találkoznak.

Egyébként gondolom nem véletlen csak az exe ;)

2014. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
valószínűleg a srác egy újabb esélyben reménykedik, és ha a barátnőd nem rázza le, akkor talán képes lenne megadni neki. talán te nem vagy neki annyira fontos, mint ő neked. próbálj beszélni vele erről, mert az elfojtás nem vezet jóra :)) szurkolok, hogy megoldódjon!!
2014. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Én is jóban vagyok az exemmel, találkozni szoktunk, és telefonon is beszélünk. Illetve most nem lehet, mert az aktuális barátnője idióta, és féltékeny a jövő hétre is.

Nem gondolod, hogy oka van annak, amiért EX lett és veled van a lány?

2014. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de igen,mesélt is sztorikat az exről,amiken együtt nevettünk,hogy ebben meg abban milyen volt,ráadásul bnőm szakított vele annak idején...vagy csak imponál neki hogy az exe még keresi...de állítólag már nem akar tőle semmit ,csak beszélgetnek átlag dolgokról...lehet hagyni fogom neki a dolgot,vagy megmondom,hogy szóljon róla,ha találkoznak...
2014. jún. 18. 23:10
 6/8 anonim válasza:
ne hagyd, szenvedni fogsz miatta. én is sokáig elfojtottam semmiségnek hitt dolgokat, aztán most ezek miatt szenvedek, mert következményük lett. beszélj vele, mondd meg neki, hogy ez téged zavar. nem kell rám hallgatnod, de szerintem így lenne az ideális egy kapcsolatban :))
2014. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne tiltsd, maximum kérd meg, hogy szóljon mindig, ne titkolja. Ha titkolja, az már gond.


Mi is annyit beszélgettünk, hogy ki hogy van, mi történt vele, segítettem, amikor meghalt az apukája, stb stb. Amikor találkoztunk, csak egy gyors ölelés, és puszi az arcra. Eszemben sincs megcsalni a férjem.

2014. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tegyél a csajodra vasálarcot meg erényövet és zárd a pincébe!!!
2014. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!