Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzi még úgy valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzi még úgy valaki, hogy manapság szinte senki nem t. udj. A mit jelent elköteleződni?

Figyelt kérdés

Nem képesek áldozatot hozni, kompromisszumokat kötni, nincs az, hogy tűzön vízen át egymásért. Bizonytalanok a párjukban, magukban, nem azzal vannak akivel szeretnétek, titkolóznak, másra vágynak, majd úgyis jön más.


Bocs, ez a gyökér automata szűrő, csak így engedte kiírni. :(


2014. jún. 18. 23:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Csernus beteg.:S
2014. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mármint? Kifejtenéd? :)
2014. jún. 19. 00:38
 13/22 anonim ***** válasza:

Telefonáltam vele, jártam nála, és az utcán is összefutottam vele egyszer. Állati idegbeteg volt minden alkalommal, nem épelméjű.

Ha megfigyeled, a saját sérelmei dühéből zúdít a kliensekre.

Nem tudom, láttad-e a videoklinika adásait és a Bevállalja minden adását?


Sok előadását láttam, több könyvét olvastam. Én nem vagyok szakmabeli (még), de sok szempontból sokkal többet tudok nála.

2014. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ja, és a Vásott kölykök c. valóságshow-t nem tudom láttad-e vele és annak paródiáját? Nem szorul magyarázatra ennek tükrében, mit értek azon, hogy idegbeteg.

Vagy mikor a Kepes-műsorban volt, nem bírta ki az asztaltársait 40 percen át... Hajóssal összeakaszkodni pedig külön művészet... neki sikerült, majdnem ráment a műsor.


Pszichés egészség: kibírni saját magadat és másokat. Na, ebből neki egyik sem megy. Vagy legalábbis amikor a legtöbb TV-műsor készült vele, nem ment neki.

2014. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

2 előadásán jártam, olvastam pár könyvét, tetszik, mindennel nem értek egyet, de érdemes elgondolkodni. Talán szándékos eszköz nála ez, vagy neki is lehet rossz napja. Korrekt fickó szerintem.

Mikről tudsz többet? :)

2014. jún. 19. 00:47
 16/22 anonim ***** válasza:

Pl. a férfi-nő kapcsolatok törvényszerűségeiről annál, mint amit leír a könyvében.

Merthogy bármelyik "népszerű pszichológia" könyvből elolvasol 3-mat, többet tudsz...:D

2014. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nekem az volt a fura amikor valamire rájöttem és pár hónapra rá ugyanazt hallottam előadásán.
2014. jún. 19. 00:57
 18/22 anonim ***** válasza:

17: Ez a szinkronicitás. Előbb kell rájöjj valamire, és felismerned törvényszerűségként, csak azután találod meg leírva.:)

De ugye, hogy ugye, hogy Te is rájössz!!!:)

Mi volt az a konkrét dolog?

2014. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem így érzem.

De sajnos igazad van, hogy vannak ilyen emberek, de ez nem igaz arra, hogy manapság, szeritem mindig is így volt.

A különbség annyi, hogy ez ms látszik, vagy ezt vállalják.

Régebben a társadalmi szokások, és a társadalmi nyomások miatt nemmkerültek igazán felszínre ezek a problémák.

Ma a internet a fészbúk, és a "szabadság" korában jbban kibuknak ezek a dolgok.

Nem számít ha 30 évesen nem házas valaki, vagy nincs gyereke, így nincs az a kényszer, hogy kompromisszumképesek legyünk, vagy az,hogy tisztázzák a dolgokat a párjukkal.

A mai tarsadalmi szemlélet az, hgy valami elromlott? Nem meghavítjuk, veszünk másikat.. Így a megelőzésre sem fordítanak időt.


De szerencsére a környezetemben nem ezt tapasztalom átalánosságban, sajnos azért tudok példát az általad írtakra is

2014. jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Újabb nosztalgiahuszár kérdés.

A korábbi generáció hozott épp elég áldozatot, hogy bele is rokkantak sokan, meg gyűlölködő párokkal van tele a mai 50-es, 60-as generáció, ezt ne hagyjuk ki a számításból. Nem csoda, ha a fiatalok nem ezt a példát akarják követni.

Jobban örülnék én is, ha őszintébbek lennének az emberek, de ezt a múltra vágyódás meg sóhajtozás nem segíti elő, inkább akadályozza.

És inkább legyek bizonytalan, mint hogy száz százalékosan tudjam, hogy boldogtalan vagyok valaki mellett, de nem tudok kilépni a kapcsolatból.

2014. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!