Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Titeket lopott már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket lopott már meg a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Nagyon dúrva dolog történt: miután elment barátnőm, akkor vettem észre, hogy nincs a pénztárcámban a 10 ezres! Tegnap találkoztunk, és mikor felhoztam, idegesen mondta hogy "Tuti kirántottad a boltban véletlenül!"

Csak én este, mikor hazaértünk, leellenőriztem, és megvolt. Egyszerűen nem tudom elhinni ezt! Olyan boldog, felhőtlen volt eddig a kapcsolatunk (fél év), és erre meg egy c***ny?



2014. jún. 19. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Magad minősited ezzel fél év alatt nem ismerted ki, elég szégyen hogy igy megaláztak igazi pancser vagy
2014. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, fontos a megbízhatóság a barátnőben is... De ez még nem biztos, hogy ő lett volna.
2014. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ellopta a szívemet. :(( Meg a vesémet. Rohadt szervkereskedők.
2014. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömmel is szinte ugyanez történt 1 éve voltak együtt és szakítás lett a vége :( De azért próbáljátok valahogy megbeszélni, hogy ha kell adnál neki meg hasonlók de ez tényleg durva ha már a párod is meglop...
2014. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok megbeszélni. Vagy legalább vallja be.
2014. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, óriási pancser vagyok, tudom. Pedig normális helyről származik, meg fősulira is járt.

#4! Ott hogyan történt?

2014. jún. 19. 08:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Tőlem a pasim lopott 30000-et .Nála voltam és a vonatállomáson vettem észre hogy üres a pénztárcám .Persze ő nem volt azt mondta .Szerinte kizsebeltek az állomáson ..

Azóta nincs kapcsolatunk .

2014. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Undorító dolgok ezek. Ez az igazi cigányság. Illetve nem, mert van olyan, hogy cigánybecsület: Baráttól, szomszédtól nem lopunk.
2014. jún. 19. 09:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Úristen!! Ez elég durva... Sosem gondoltam volna arra, hogy a pasimtól lopjak. Ez milyen szánalmas már? :/ Szerintem épeszű ember nem csinál ilyet. Hagyd ott!
2014. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már így alakult, vigaszként gondolj arra fél évig egy prostinak mennyit kellett volna adni. Szóval 10eft nem is sok.
2014. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!