Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri elmennem így, ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elmennem így, ilyen szituban?

Figyelt kérdés
Szombaton a barátommal a haverja születésnapjára vagyunk hivatalosak. Csak pár csajszi lesz ott, de azokkal se vagyok valami jóba, az egyikkel pl. fullra rosszba vagyunk egymással. Klikkek vannak ott a csajok közt és én úgymond egyikbe sem tartozom és nem tudom, h akkor én ott kivel fogok beszélgetni, mert a többi mind fiú lesz és egész este meg nem akarok a barátom nyakán lógni... Gondolkodtam azon, h esetleg én vissza mondom és a barátom menjen el egyedül, mert én nem hiszem, h jól érezném magam és ezzel mindenki kedvét csak elvenném... Voltatok ti már hasonló szituban, h zavarótényezőnek éreztétek magatokat? :/ Mit lehet ilyenkor tenni?
2014. jún. 19. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én voltam, de olyan személyiség vagyok, hogy valamiért a lányok nem, de a fiúk bírnak. Így a legtöbbször akad valaki akivel beszélgetek :) Ha meg nem, akkor csak leülök, mosolygok. Ha a barátom kérne rá, hogy elmenjek, biztos megtennék érte ennyit.
2014. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk a barátnőmmel hasonló felállású házibulin. Barátnőm tök jól kijött a srácokkal így nem volt belőle gond és jól éreztük magunkat (és nem lógtunk egymás nyakán se).
2014. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát valami én is ilyen személyiségű vagyok, h a fiúkkal előbb kijövök és szerencsére, h azok a fiúk elég nyitottak :)) Valószínű, sőt biztos, h elmegyek a barátommal, mert tudom, h ha én nem megyek akkor ő sem fog akarni, csak nem akarom, h kinézzenek, h egész este csak a fiúkkal beszélgetek, mert nincsenek barátnőim azon a szülinapon :/
2014. jún. 19. 09:18
 4/7 A kérdező kommentje:
2# Remélem így is lesz:) A fiúkkal én is kijövök, de az elsőben kommentáromban mindent leírtam:) Köszi a választ mindkettőtöknek! :)
2014. jún. 19. 09:19
 5/7 PearlDiver ***** válasza:

Menj csak el, legyél nyitott és kedves a lányokkal, és ha nem vevők rád, még mindig ott vannak a srácok. És nem muszáj a barátoddal egész este egymás nyakán lógni ahhoz, hogy azért legyetek egymással is közben. Ezzel a hárommal már csak kitöltöd azt a bulit :-)

24F

2014. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát lesz ott egy csaj , aki valamiért egyszer csak úgy döntött, h nem beszél velem miközben én semmit nem ártottam neki; már múltkor is akartam vele az egyik rendezvényen beszélgetni, de 2 szóval lezárta a beszélgetést... :)
2014. jún. 19. 10:04
 7/7 A kérdező kommentje:

Leírom, bár kicsit hosszan, h miért nincsenek ott barátnőim:

Volt egy csaj akivel nagyon jóban lettem/voltam (Legyen a neve: D), de ő "verseng" vagy én nem is tudom mit csinál (:D) egy másik csajszival (Neve legyen K). Ők rosszban vannak egymással. Egyszer csak D nem beszélt velem, nem keresett és én hiába kerestem. Úgy gondoltam, h hagyom. Közben a barátom kedvéért én próbáltam jóba lenni K-val. D szerintem csak annyit látott az egészből, h jóba vagyunk, nem azt, h én abszolút nem szívleltem K-t. K-val közben csúnyán összevesztünk és ezért a bulin nem akarok csak úgy hirtelen oda menni D-hez mert rögtön azt gondolná, h napraforgó vagyok!

2014. jún. 19. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!