Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy nem keres?

Figyelt kérdés

A barátommal együtt vagyunk már 3 hónapja. Ő most lesz 17 én majd ősszel 16. Szombaton...vagyis vasárnap hajnalba mikor hazajöttünk (egy kerti partin voltunk) ,akkor itt aludt. Elkezdett rám indulni, én meg mondtam neki, hogy nem szeretném.. Fél órával később megkérdezi, hogy "Nem siettetés, de tényleg nem, csak szeretném tudni, mikor szeretnél OLYAN dolgokat." Erre azt válaszoltam, hogy "Nem sietek.." (még jó hogy nem sietek 15 évesen ilyen dolgokkal, nem akarok olyan tucat lenni, mint a korosztályomban a lányok) És el is mondtam, hogy még nem voltam fiúval. Azt mondta, hogy rendben, puszilgatott,magához húzott és mondta, hogy szeret. És itt lezárult az ügy. Vasárnap minden jó volt.

Az nap láttam utoljára. Azóta kedden beszéltünk(én írtam rá)kb. 10percet és azóta semmi. Mikor egy hónaposak voltunk mindig írt, keresett, hogy látni akar, meg felhívott, fél órákat beszéltünk. Sosem hisztizek semmiért, mert tudom mennyire bosszantja a fiúkat, ha nincs semmi szabad terük (hogy haverozzanak stb.)

Megértem, hogy fáradt, mert hajnali négykor kel és nyári munkázik, de délután kettőtől már otthon van..

Most vajon az a baja, hogy nem engedtem neki dolgokat vagy mi?

Köszönöm a kulturált válaszokat előre is. :)


2014. jún. 19. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az alapján lehet hogy azért, mert visszautasítottad. De várj: te szoktad keresni őt? Keresd fel te nyugodtan!
2014. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam. És ha vissza ír, akkor is vagy 4órára rá..
2014. jún. 19. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, sajnos csak arra kellenél neki. Ha igazán szeretne ezt megértené és nem siettetné és végképp nem tünne el. Sajnos sok ilyen korú fiú nem hajlandó várni és keres inkább olyasn lányt aki már akarja. Te nem rontottál el semmit, ez az ö szegénységi bizonyitványa. Hidd el ha engednél neki késöbb nagyon megbánnád mert valószinüleg 1-2 alakalom után ugyanigy eltünne és dobna mivel emgvoltál neki. Mondjuk én nem is engedtem volna a szüleid helyében hogy ott aludjon és azt sem hogy hajnalban menjetek haza. Hidd el jobb neked enélkül a fiú nélkül. Találsz majd olyat aki tényleg szeret és megvárja hogy kész legyél rá. 30/N
2014. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel, augusztusban szakítottunk másfél év után, tényleg szeretett, türelmes volt, "kivárta a sorát" :)

Azóta már 17/L

2016. márc. 4. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!