Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres engem? Bunkón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres engem? Bunkón viselkedtem vele?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal 1 hónapig akivel már korábban is ismertük egymást. Találkoztam vele, de utána 2-3 napig nem kerestem mert senkivel nem volt kedvem beszélni. Ezt többször is megcsináltam vele, de a legtöbbször elnézte ezt. Amikor ezt megmondtam neki hogy nem volt kedvem beszélni, erre megsértődött, és azt mondta hogy hagyjam békén, ne keressem ezentúl. Utána én hetekkel később felkerestem hogy beszélni akarok. Megbocsátott nekem és kibékültünk. Majd utána napokkal rá besértődött, mert vmi vicceset írtam. Azt írta megint hogy ne keressem, és hogy mi nem illünk össze. Erre én azt írtam hogy játssza csak a sértődöttet, és hogy mi tényleg nem illünk össze. F/24 L/20.
2014. jún. 10. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

igen :S

Én ,személy szerint,nagyon nem bírnám ezt.. :(

2014. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komolyan csodálkozol? Miért keresne ilyen előzmények után?
2014. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!