Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg van ilyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen típusú férfi? Én is az lennék? Nem igazságtalan ez valahol?

Figyelt kérdés

Azokról beszélek, akik tipikusan a a jó férj " alapanyagok ". Aki nem az a tinibálvány, átlagos kinézetű. Ugyanakkor kedves, hűséges, megértő stb...

Többször mondták már nekem, hogy én is ilyesmi vagyok. Ezt igazából bóknak szánták, de én egyáltalán nem tudtam annak venni sose.

Hébe-hóba vannak sikereim a nőknél, de közel sem annyi, amennyit szeretnék. Ilyenkor mondják nekem, hogy ne aggódjak, majd úgy 30 körül, mikor már férjet keresnek a nők, kapkodni fognak értem.

Erre mondom én, hogy ebben hol az igazság? Össze kéne tennem majd a két kezem, hogy az enyém lehet egy nő, aki előtte kiélhette magát, és megállapodik nálam, mikor nekem még lehetne bepótolni valóm ? Valahol úgy érzem, hogy ez nem korrekt...


Mit gondoltok erről? Tényleg vannak ilyen férfiak ? Van itt aki ilyen és hasonló " pályát " fog bejárni, vagy akár már be is járt?


2014. jún. 19. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
van hát. pl én. elég szívás am :/
2014. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem én is ilyen leszek, 30 valahány évesen lehet hogy örülni fogok ennek de most 20 évesen nagyon idegesít, hogy minden jött ment lányba egyből beleszerlemesedek és hosszútávra tervezek velük

sokszor tényleg tiszta szívemből irígylem azokat akik csak úgy vannak a nőkkel, hogy semmi érzelem csak megfektetik aztán kész

ebben a korban tényleg nem megállapodni kéne dehát ha egyszer ilyen vagyok...

ezt dobta a gép :D

2014. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Igen. Nem.
2014. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Én ugyan lány vagyok, de annyit tudok mondani, hogy nekünk az orvosin tanítják ezt, hogy vannak ilyen meg olyan "típusok". Tényleg van ilyen. Viszont ez nem kell hogy azt jelentse, hogy csak a már önmagukat kiélt nők találnának meg. De valóban, nem lehet mindenki a nők álma, és nem is lesz az. :/ Bocsi, ha elkeserítettelek.
2014. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te önző vagy egy kicsit. Most ki akarod élni magad, vagy rendes párkapcsolatot szeretnél, ami passzolna a kedves, hűséges, megértő stb. tulajdonságokhoz? Ráadásul még degradálod is a nőket ezzel az "enyém lehet egy nő, aki előtte kiélhette magát, és megállapodik nálam" szöveggel.

Nem tudom, hány éves vagy. Én már 30-as nő, és én például nem "éltem ki magam", a mostani párkapcsolatom előtt egyszer voltam szerelmes. A páromnak is egy, hosszú kapcsolata volt előttem, és eszébe sem jut azon kattogni, hogy "nem élhette ki magát". Rá igaz az, amit leírtál, "nem az a tinibálvány, átlagos kinézetű. Ugyanakkor kedves, hűséges, megértő stb..." Azok, akik korábban értékelték őt, pont ezek miatt a tulajdonságai miatt értékelték, nálam se lett volna semmi esélye egy tinibálvány típusú pasinak ilyen belső tulajdonságok nélkül.

2014. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az,hogy te milyen pályát fogsz bejárni csakis kizárólg rajtad önön magadon fog múlni.A külső az egy dolog.A férfiak sikere a nőknél nagyon gyakran nem külsőségektúl függ hanem a belsőn múlik.Mennyire vagy jó fej,kedves,nyitott...stb ezeken tudsz változtatni,akár szakember segitségével ha másképp nem megy.
2014. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És tudod mi a legnagyobb szívás benne? Hogy a nő már egy-két gyerekkel fog érkezni valamelyik ex-pasijától :D
2014. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

dehogy fog, nem értem miért kell ilyen lelombozó dolgokat írni

nem önfényezés, de itt vagyok én mitn élő példa, normális lány, én se hajtok senkit, nem élem ki magam, mert nincs is mit kiélni, nem vagyok olyan mint azok akikről beszélsz, de hozzám hasonlóan még nagyon sok lány van aki ilyen "jó férj alapanyagról" álmodozik, és nem csapong ide-oda.

te is meg fogod találni, csak nem kell erre ráparázni, ha ezt mondták neked, akkor biztos van valami alapja... akkor tedd össze a két kezed, ha egy normális nő áll majd melletted, és nem egy kiélt nő... miért kéne kiélt nőcskékre várnod? sokan nem élik ki magukat... nem tudom mi ez a lenéző hozzáállás..

2014. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik kedves utolsó. Ilyen férfiakról én is tudok, akik még más gyerekét is elfogadták, csak végre lett egy nője.

Lehet most önzőnek tűnök, de higgyétek el nem vagyok az. De ez már kezd lassan kiveszni belőlem.


A korom lemaradt: 26 éves vagyok.

2014. jún. 19. 17:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mire gondolnak, de ha így gondolkodsz, az nem a jó férj alapanyag. Amit leírtál, az alapján nem egy nőt keresel (amitől jó férj alapanyag lennél) hanem nőket akarsz. Szóval ne aggódj nincs baj, nem téged fognak megtalálni a 30-as anyák gyerekekkel, vagy ha mégis, nem maradnak ott melletted örökre a gyerekkel.

Ha tényleg nőket akarsz, akkor ne bújj a jófiú álarc mögé, és cselekedj.

2014. jún. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!