Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mennyire tolerálját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire toleráljátok az irónikus és szarkasztikus humort? (példák lent)

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel sikerült tökéletesre fejlesztenem ezt.

Egy példa: Parkban sétálunk kéz a kézben, elfut mellettünk egy jó seggű csaj, én feltűnően és direkt megnézem.

Barátnőm: "Kész, betelt a pohár, ma nincs szex."

Én: "Tudodmit, miért nem szakítunk akkor már?"

Barátnőm: "Tőlem... de azért egy búcsúcsókot adhatnál."

Na itt már nem bírtuk ki röhögés nélkül. :)

Másik példa:

Barátnőm mielőtt fodrászhoz megy: "Most megyek fodrászhoz, utána találkozok Gáborral az exemmel. Valószínűleg dugunk is. 2 óra múlva itt vagyok. Kaja a hűtőben."

Én: "Oké, érezzétek jól magatokat. Hazafelé jövet beugrasz a boltba 1-2 sörért?"

Barátnőm: "Persze drága, na pusziii"

Harmadik példa: Arra értem haza, hogy épp főz valamit.

Én: "Szia drága, mi a vacsi?"

Barátnőm: "Nem tudom, a lábasba dobáltam húst meg zöldséget, majd csak lesz belőle valami. Amúgy mi újság?"

Én: "Ma együtt ebédeltem a haverokkal, délután meg elmentem prostizni."

Barátnőm: "Na, mit ünnepeltetek? Jaj nee, szülinapod van? Már megint elfelejtettem?"

Ezen is sírva röhögtünk.

:) Szóval a kérdésem, hogy az ilyen szintű és ilyen fajta humort sok lány tolerálja és szereti?



2014. jún. 20. 04:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Barátommal szoktunk a "motoros szeretőmről" poénkodni, meg neki is van ilyen "másik barátnője" aki néha szóba kerül, szerintem ez is hasonló kategória mint nálatok ezek a párbeszédek. (Természetesen egyikünknek sincs igazából semmilyen szeretője.) Szerintem nincs semmi baj ezzel, viccesek tudnak lenni ezek a beszélgetések is.
2014. jún. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

"Most megyek fodrászhoz, utána találkozok Gáborral az exemmel. Valószínűleg dugunk is. 2 óra múlva itt vagyok. Kaja a hűtőben."


A barátnődnek könnyű dolga lesz, ha egyszer netalán valóban megcsal, és őszinte akar lenni hozzád, hogy könnyítsen a lelkén. :-))


(Bocs, természetesen csak poénnak szántam! :-)))))

2014. jún. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
egy ilyen kapcsolatot én is eltudnék viselni :)
2014. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nagyon jó, hogy ennyire egy húron pendültök :)
2014. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem semmi vicces nincs ezekben a párbeszédekben, kínos volt már olvasni is őket. Nem tudom milyen munkakörben dolgozol, de ha az emberek számítanak arra, amit mondasz, akkor nem szokás mást mondani, mint az igazat. Én nem szeretem az olyanokat l, akik így "viccelődnek", nálam csak azt érik el, hogy komolytalannnak gondoljam őket. De ha te jól megvagy a bnőddel, akkor jó. Nem vagyunk egyformák.
2014. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

#2-es és #5-ös válaszolónak írnám, hogy amikor így poénkodunk barátnőmmel, akkor mindketten máshogy hangsúlyozunk és a hangszínünk is megváltozik (mintha arogánsak lennénk). Egyszóval egyértelműen felismerjük ezt a szituációt a másikon.

#5-ös válaszoló, nem értem hogy jön ide a munkám. Természetesen csak a barátnőmmel csinálom ezt (és ő is csak velem). De többek között ezért tettem fel ezt a kérdést, mert ilyen válaszokat is vártam mint a tiéd, ezért köszönöm hogy leírtad a véleményed. Elárulod a nemed és az életkorod? Egyébként abban teljesen igazat adok, hogy ez kínos tud lenni, ha olyasvalakivel próbálod ezt meg, aki nem partner ebben. Pl volt olyan barátnőm, akit szintén "be akartam vezetni" ebbe a dologba, és a probléma nem is az volt, hogy nem akarta volna, hanem többszöri alkalom után se vette a lapot (értsd: nem tudta megállapítani hogy éppen poénkodok vagy sem, pedig ez elég egyértelműen leolvasható rólam, ahogy azt az előbb leírtam). Szóval igen, ez ilyenkor valóban kínos. De ha pontosan tudod, hogy a másik mikor poénkodik, akkor nem értem mi a kínos ebben. Kérlek írd le! Többek között ilyen emberek válaszára vagyok kíváncsi, akik ezt kínosnak találják, vagy elítélik. A kérdésem: miért?

2014. jún. 20. 21:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszoló vagyok, 27 éves nő. Azért jutott egyből a munka az eszembe, mert én olyan munkakörben dolgozok, ahol állandóan kommunikálnom kell számomra ismeretlenekkel és számítanak az információra. Ezért, ha valaki ilyen munkát végez, egyszerűen nem szórakozhat a többi emberrel, aki számít a valós információkra. Sosem voltam ironikus vagy szarkasztikus, de a munkám miatt még annyira sem vagyok az. Azért kínos számomra ez a fajta "viccelődés", mert ha nekem van szükségem valamilyen információra, és tudom, hogy a másik tudja, de helyette ilyen "poénokat" nyög be, akkor azzal csak az időmet húzza és az idegeimen táncol, és nem értem, hogy mért nem lehet egyenesen megmondani az igazat.

Ha meg nem inforól van szó, akkor meg azért nem bírom ezeket a kitalációkat, mert nem tudom eldönteni hogy igaz-e vagy sem és aki ilyenekkel viccelődik, akkor neki a kapcsolat nyilván semmit sem jelent. De én már csak ilyen "karótnyelt" alak vagyok.

2014. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagy karótnyelt. Én sem élvezném ezt az egészet, ha nem tudnám egyértelműen eldönteni, hogy barátnőm mikor poénkodik. De az az igazság, hogyha felmerülne bennem, hogy igazat mond amikor például megcsalással poénkodik, az már régen rossz. Hisz ez azt jelentené, hogy ki tudnám nézni belőle, hogy megcsal.
2014. jún. 24. 00:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten olyan párt keresek aki érti a humorom
2014. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most akkor ő "Egy barátnő", vagy "A" barátnő??!!


Szóval a kedvesed vagy a haverod?

2014. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!