Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy több hónapnyi flörtölés meg beszélgetés után ( szóval koránntsem azonnal és könnyen kapható ), ha a lány belemegy ,hogy megtörténjen , utána nemsokkal a srác már olcsónak titulálja, konkrétan levegőnek nézi és képtelenség ezt megbeszélni vele...
2014. jún. 20. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy év kell sajnos.
2014. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem annyira gyakori, hogy általánosítsunk. Miért flörtölsz ilyen pasikkal? :O
2014. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

képzelj el egy hegyet amit mászol meg fele jó hosszú az út nehézkes aztán mikor felérsz egy helyre amit kitűztél magadnak célt akkor ott megállsz és látod nincs tovább akkor már nem nagyon fog érdekelni a dolog ugye?

na ez egy tipikus olyan eset hogy a nő túl sokat hitet el magáról aztán miután megszerzik akkor meg sehol semmi

2014. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké... egy bizonyos szempontból megértem, de mit tegyek, ha nekem nagyon fontos és sokat jelent/jelentett ( ő volt az 1.) Valahogy lehetetlennek érzem azt ,hogy továbblépjek amíg nem beszéljük meg ezt az egészet
2014. jún. 20. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi nem csak téged hagytak ott az első szex után... többek közt engem is. Túl lehet rajta jutni. Te is túl fogsz. Vedd úgy, hogy amúgy is szar lett volna vele a kapcsolat:)


Egyébként egyszerűen vannak pasik akik ilyen fajták. Megdugják akit akarnak, hiába vártak hónapokat...aztán rászállnak a következő áldozatra.


Bár szerencsére nem mindegyik ilyen azért, vannak rendesek is:)

2014. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!