Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyik hatásosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik hatásosabb SMS-ben, egy rövid vers, vagy néhány őszinte mondat?

Figyelt kérdés

Maximum nyolc soros versről lenne szó, vagy nyolc mondatról. A tartalma mindkettőnek ugyanaz lenne.


A barátnőmet szeretném visszakapni és bizonyos okokból mindenképp SMS-ben tenném meg az első lépést, úgyhogy légyszíves ezt ne kritizáljátok, tudom, talán nem a legjobb mód, de ezt szeretném.


Kort is írjatok légyszíves!


2014. jún. 14. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Kor.
2014. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oszinten, mondatokban ird le, hogy mi a helyzet, mit szeretnel stb. 19F
2014. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem semmiképp se versbe írj neki! Én legalábbis SOKKAL többre értékelnék néhány őszinte mondatot.


Hajrá! :-)

2014. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*verset
2014. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neeeeee!!! Ne ess bele ebbe a hibába, bro! Ezzel teljesen el fogod magadtól riasztani. Ha már elvesztetted, akkor felesleges küzdeni érte. Az ilyen verses, érzelgős üzenetektől irtóznak a nők! Hazudnak, ha azt mondják, nekik bejön. És főleg ha már nem vagy vele együtt és vissza akarod szerezni, ezzel csak még jobban el fog távolodni tőled. Ne ess bele abba a hibába, amit az érzelmes srácok szoktak ilyenkor elkövetni! Emelt fővel büszkén viseld, hogy már nem vagytok együtt! Kemény szavak ezek, de sajnos ez a legjobb megoldás!
2014. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi képp se verset
2014. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a párommal már fél éve vagyunk együtt, és van hogy így hónapfordulóra verseket szokott nekem írni. A legszebbet 1.hónapos fordulóra kaptam tőle. Abba benne volt a megismerkedésünk a randiaink az első csók a szilveszter meg minden. Engem nagyon meghatott, imádom ha költöget *o*. De ezek persze nem 8 sorosak voltak. Szerintem írd meg neki a megbánást ha esetleg te bántottad meg, idézd fel a régi sz ép időket és még ilyesmik :). Ő egyébként 21 éves én 18. És mindkettőnknek ez az első szerelem :)
2014. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

27 L vagyok, ha smst kapok, azt gondolom, hogy az illető ódivatú és nem túl kreatív.


Valami menőbb kellene, pl. a viber. Nekem smst csak a 40 feletti kollégáim írnak, meg anyukámék:D

2014. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!