Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha odamenne hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha odamenne hozzátok az utcán egy jóképű pasi, és megfogná a seggetek, mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
nos tehát az utcán egy jóképű pasi letapizna, mit reagálnátok? Pofon, vagy elnéznétek neki?

2014. jún. 20. 15:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Pofon és elküldeném a jó büdös tudjuk hova
2014. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

1. nem érteném, miért jön oda hozzám egy jóképű pasi, azt hinném, ki akar rabolni 2. miért fogná meg a pici, lapos seggemet, biztos ki akarhat rabolni 3. nagyon haragudnék, mert egy férfi hozzámért az utcán, egyből felhívnám egy barátnőmet, akivel a girl powerről beszélgetnénk:D


26L

2014. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
97%
Pofon, rosszabb hangulatomba meg is rugdosnám. Utálom mikor semmibe néznek. Az hogy jóképű nem menti fel a viselkedési szabályok alól.
2014. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
aki pofozna: képzeljétek el hogy a legeslegszexibb férfi menne oda hozzátok, pl: William Levy, Aaron Diaz, Beckham, Brad Pitt, szóval tényleg a prémium kategória, ilyenkor azért az emberek jóval engedékenyebbek :)
2014. jún. 20. 17:19
 15/27 anonim ***** válasza:
78%

hagyjuk már, kérdező!!! attól, mert jól néz ki, attól FOGDOSHAT??? Megfoszthat a személyes szabadságomtól, és hozzám érhet egy idegen ember a nyílt utcán? hát te mit képzelsz?


az élet nem egy film!


26L

2014. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, az általad említett pasik felét se ismerem, nekem mindíg is a rockerek jöttek be, a selyemfiúknál én is férfiasabb vagyok. Próbáljon meg fogdosni a kezét is eltöröm...
2014. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 199303 ***** válasza:
szerintem tökön rugnám és el küldeném a fenébe :-D
2014. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Először ledöbbennék de aztán elnézném neki
2014. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Attól függ szerintem nagyon ledöbbennék aztán akármilyen adonisz visszakézből akkora pofont kapna, hogy még az élettől is elmenne a kedve hirtelen.
2014. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
chuck norrisos porgorugas
2014. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!