Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan èrtessem meg vele?

Figyelt kérdés
A pasim mindig ö dönti el,hogy mikor tudunk talàlkozni,ma is tènykènt közölte,hogy este megint a szüleihez megy,majd holnap jön ,èn meg mondtam neki,hogy nekem holnap nem jo.Azèrt,mert probàlom,hogy vègre felfogja,hogy nekem is vannak igènyeim,èrzèseim,ezt mondtam is màr többször neki,de semmit sem vàltozik,mostmàr elegem van!Szeretkezni is akkor szeretkezünk mikor neki pàr hetenkènt kedve van,mikor nekem van ès kezdemènyezek folyon visszautasit :( Olyan hideg velem szemben,nem birom,szeretetre ès törödèsre vàgyok,ès ö nem foglalkozik velem :(
2014. jún. 20. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nem szeret téged.Csak előkap ha hozzád van kedve.Hagyd a francba,keress olyat aki megbecsüli a veled töltött időt.
2014. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, de éreztesd vele, hogy ez neked milyen érzés. Ne hagyd, hogy csak ígérgessen. Ha nem hajlandó változtatni a dolgokon akkor gondolkozz el a szakításon
2014. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, és mióta vagytok együtt?
2014. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Màr többször mondtam neki,hogy èn igy boldogtalan vagyok,semmit sem hajlando vàltozni mondvàn ,hogy ö ilyen.Màr bögtem is ,erre ö "megint hisztizel" :( Szeretem,de ezt a hidegsèget nem birom elviselni,semmi gyengèdsèg,romantika nincs benne :( En 28 èves nö vagyok ,ö 43 ès 6 honapja vagyunk együtt
2014. jún. 20. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Húú.. Azt hittem valami tini dolog.... Ne foglalkozz vele!! Ennek semmi értelme!! Ha igaz amit írtál, és nem túlzol,akkor hagyd ott még most!
2014. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kettőtök közti korkülönbség okozza a problémát, egy ilyen idős ember, már nem igazán változik és kialakultak szokásai, amiken nem változtat.

Az jó dolog, hogy érezteted vele, hogy ez így nem működőképes, még jobb, ha keresel egy korban hozzád illő férfit, aki nőként kezel, nem pedig szextárgyként.

2014. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen ,mèg vàrom a tovàbbi vàlaszokat.
2014. jún. 20. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hagynám a dolgot.. Ő már tényleg nem tud megváltozni.. Most lehet elmondod neki mi a problémád, pár napig rendben lesz minden, aztán úgy is kezdődik minden előről... Inkább most lépj, mint mikor már egy csomó évedet elpocsékolnád rá.
2014. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!