Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A duci nők miért sikeresebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci nők miért sikeresebbek párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
Én csinosnak mondott nő vagyok 172 cm és 56 kg hosszú szőke haj. Sok pasi udvarol de mind csak szexet akar. Ezzel nem csak én vagyok így, hanem sok hasonló kaliberű barátnőm is. Viszont a duci nő ismerőseimnek mindnek van párjuk, boldogok stb.
2014. jún. 20. 22:49
1 2
 11/14 anonim válasza:
Érdekes én duci vagyok. És eddig csak arra kellettem volna h szexelhessenek. Szal nem az alkat a lényeg.
2014. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDD FAIL
2014. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszátok meg, most jövök rá, hogy én milyen rendes fiatalember vagyok igazából.
2014. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
gravitációs tömegvonzás... :)
2014. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!