Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszik rám ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám ennyire? MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
A barátom (2 hónapja járunk) ma itt volt nálam mint általában. NAGYON JÓL ELVOLTUNK. hÜLYÉSKEDTÜNK STB. EGYSZER ELVETTE A TELÓMAT , HOGY MEGNÉZZE A fb ÜZENETEIMET CSAK ÚGY HÜLYESÉGBŐL. ÉÉS HÁT ÉN ELÉGGÉ "ALLERGIÁS" VAGYOK ARRA HA VKI ELVESZI A TELEFONOM VAGY A FB-OMBAN TURKÁL. ezÉRT ÉN ELAKARTAM VENNI E TELEFONOM TŐLE. hARCOLTUNK UGYMOND. AMIKOR PONT JÖTT EGY ÜZIM. aZ Ő KEZÉBEN VOLT A TELÓM ÍGY KÖNNYEN MEGNYITOTTA. eGYIK FIÚBARÁTOM IRT. (AKI RÉGEN SZERELMES VOLT BELÉM DE ENNEK MÁR 1 ÉVE) eLŐTTE PONT EGY KONCERTRŐL BESZÉLGETTÜNK STB. DE ELŐTTE AMIKOR A HAVEROM ENYHÉN ITTAS ÁLLAPOTBAN VOLT IROGATOTT NEKEM "ÉRDEKES" DOLGOKAT. eZEKET nEM LÁTTA A PASIM, DE FÉLTEM HOGY MEGLÁTJA EZÉRT ELVETTEM TŐLE A TELEFONOM ÉS ELRAKTAM. eBBŐL Ő AZT VETTE LE HOGY BIZTOS AZ A FIÚ A TITKOS HÓDOLOM VAGY VMI ILYESMI. aZÓTA MÁR PERSZE HAZA MENT. dE ALIG LEHET VELE BESZÉLNI. hIÁBA MONDOM MEG ÍROM NEKI HOGY TUDJA HOGY CSAK ŐT SZERETEM NAGYON. CSAK Ő FONTOS STB. TELJESEN ELUTASÍTÓ VELEM... mIT TEGYEK? hAGYJAM RÁ ÉS EGYSZER CSAK MEGBÉKÉL?
2014. jún. 21. 00:03
 1/6 A kérdező kommentje:
*CAPS LOCK BOCSI :SS ROSSZ BEÁLLÍTÁSOK MIATT NEM LÁTTAM HOGY IGY IRTAM...
2014. jún. 21. 00:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért üvöltesz?

Egyébként nem értem a problémád.

2014. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is felkapnám a vizet az fix.1 kérdésem van, ha van pasid minek pasizol? Ezt 1 szóval őgy hívják, h rib... sry :/
2014. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HAPPY CAPSLOCK DAY
2014. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnének fiú barátai attól még nem rib.

a srác csak féltékeny majd lenyugszik 18/L

2014. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül is ja, lehetnek barátjai és pajzán üzeneteket is válthat vele.... sőt még be is kaphatja neki, ha a barátját szereti semmi gond... -.-" lol
2014. jún. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!