Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknél mik ezek a katasztrofális képzavarok a férfi fogalmát illetően?

Figyelt kérdés

Sajnos manapság rengeteg ilyen 20 év fölött párkeresési problémát olvastam, és rajtam is eluralkodik ez az érzés ,hogy kb ráülnek a mellkasomra, jön a szokásos szorongás (saját magam múltját is hozzácsapva) és hazavágja az egész életkedvem. De úgy kb az egész téma. Felhúznak a nők a kretén képzavaraikkal hogy valaki attól férfi hogy egy humorista és játssza az agyát. Jó kell egy alapból jó kisugárzás, csak ugye aki meg kitartóan küzd egy nőért ,vagy (szeret adni valamit stb.) -> az meg unalmas,

„használat előtt eldobandó” és az értelmes női feldolgozó egység kipipálja a tudat alatti listát hogy „őt már meg szereztem magamnak” kikészít ez az erkölcsi retek morál de komolyan…Ez a vadászösztönös marhaság saját magunk elé ilyen hasztalan korlát. És ha ezt leírom akkor jön a szokásos „hát ez rinyál.. ez nem férfi.. Az ő szemükben a probléma megfogalmazás = rinyálás. Ez az örök klasszikus meg romba dönt, hogy nem közlik hogy "bocs inkább arra szeretném még 20 évesen is feltenni az életem hogy egy szutyerákot megváltoztassak" ---> na mikor ilyesmit olvasok itt legtöbbször kb azt kívánom hogy legyen a föld lapos én meg kiugorhassak a szélén mert én nem akarok ilyen szar logikátlan szabályok szerint játszani hanem kb még a jó istennek is jól beszólni hogy egy jó nagy b+-el el hogy "drága uram ezt nagyon elcseszted pár ezer évvel ezelőtt" mert ez éretlenség... annyira logikus mintha a saját kocsimat 20 perc Ady szavalással indítanám be.

Egyébként sok nő még később is ezt csinálja (lásd társfüggőség) Mellesleg meg példaként férfi volt most mit tudom én a Niki Lauda.. (baleset előtt annyira nem nézett ki rosszul) aki majdnem felkente magát a Nürburgringen majd még 2x világbajnok lett. De nem ez a sok hormonzavaros tojás melegsztájliszt díszbuzzancs aki elfekszi a haját nap mint nap könyörgöm... Megint csak örök klasszikus a sok testépítő.. Oké legyen fit stb, adjon magára de akkora álszentség mikor közli "magamért csinálom" meg a nagy túrót... Talán inkább "magamért csinálom és azért hogy a társadalom elfogadjon". mert nagyon nem mind1...


Másik feltételezzük hogy valaki éppen korrektül is néz ki de van egy eléggé kisebb túlzással pocsék természete (pl nem löki a humort napi 24-ből 32-ben, kicsit túl őszinte, szeret filozofálni ) Mellette mint tudjuk nem új dolog hogy a társadalom ostoba standerdje ez a magunkba fojtás és hogy többet mutatunk magunkból amit kellene de valójában óriási deformáció, és torzulás van sokunk lelkivilágában és ez pár ember alap arckifejezésén beszédstílusából látszik is....szóval lényegében nem az a laza személyiség.... És se vagyok az. de most akkor mi van? Most ettől még ő lehet egy olyan ember akire maximálisan lehet számítani és később egy jó családapa lesz belőle aki becsülettel neveli a gyerekeit de őt üsse a román tehervonat mert "olyan görcsösen akar" nőt... Mondják ezt itt azoknak akik már lehet 25/27 évesek. Mégis milyen legyen egy ilyen ember? Hogy várhatják el tőle hogy nyugodtan üljön a seggén amikor szélsebesen öregszik és sehol nem tart. Most én is várhatok 35 éves koromig amikor megjön az esze a nőknek (talán) aztán cserébe egy kapcsolatért csak annyit kell tennem, hogy neveljem a kölkeiket csak hogy éppenséggel azokat, akik nem is én tőlem vannak? Marad egy ilyen fain érdekkapcsolat kiélt anyucikákkal?



2014. jún. 21. 05:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Végigolvastalak. Sikerült magadból kiadnod minden dühöt, indulatot? Mert a kérdésed másról nem szólt, csak arról, hogy a mai nők tulajdonképpen nem tudják, hogy mi az a férfi, ami neked fáj, mert te férfinek gondolod magad. És baromira idegesít Téged, hogy minden kis vasalt hajú díszpapagájnak nője van, miközben neked nincs.


Figyelj, lehet még neked is és nyílván lesz is. Csak próbáld meg félretenni a nőkkel szemben támasztott előítéleteidet és akinek a papagáj kell, azzal meg ne foglalkozz. Megérdemli, hogy felhúzd magad miatta, hogy neki nem férfi kell? Nem hinném.


25N

2014. jún. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs előítéletem a nők felé. Meg mondjuk a tisztelet a kivételnek mondatot talán odatehettem volna csak aggasztó olvasni a sok hasonló kérdést hogy később se igazán jutnak az emberek 1-ről a kettőre.
2014. jún. 21. 05:32
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Az nincs megírva sehol, hogy minden huszonéves férfinek alanyi jogon jár a nő. Sajnos sokan vannak, akiknek nem jut. Ez van az állatvilágban is.


Sajnos ez ellen nincs mit tenni, az sem használ, ha lefikázod azon férfitársaidat, akik sikeresek a nőknél (megkérdőjelezve azok férfiasságát, illetve a nők ízlését)...

2014. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

A kedves kérdezőnek teljesen igaza van. Én személy szerint lezsarom ki mit fog mondani, de ez teljesen ÍGY van.

A nők a mai világban nem érdemlik meg h küzdjenek értük, vagy akár a kisujjadat is mozdítsd miattuk. Nem kell velük foglalkozni. Kapcsolatot meg egyáltalán ne várj tőlük.

Élvezd az életet nélkülük!

23/f

2014. jún. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Nálad mik ezek a katasztrófális képzavarok a nőket, a párkapcsolatokat és a csajozás fogalmát illetően?
2014. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

"én nem akarok ilyen szar logikátlan szabályok szerint játszani"


Akkor most elárulom neked, hogy nem szar, logikátlan szabályok szerint játszol, csak az emberek többségéhez hasonlóan csak a felszínt látod, és ezért tűnnek számodra logikátlannak a szabályok.


Nagy valószínűséggel nem fogod ezt elhinni nekem, de a saját tudatalatti elméd működik úgy, hogy a saját meggyőződéseidnek és hitrendszereidnek megfelelő tapasztalatokat vonz be az életedbe.


Ha valaki annyira negatív képet alakítot ki magában a nőkről, ami az általad leírtakból lejön, és ebbe két kézzel kapaszkodik, akkor szinte törvényszerű, hogy ilyen tapasztalatokat fog megélni a saját életében.


Ha értelmes ember vagy, akkor felismered a saját korlátaidat és a saját lehetőségeidet is.


Te is tiszában vagy vele, hogy a világ működését és más embereket SOHA nem tudsz megváltoztatni, a saját gondolkodásmódodat és érzéseidet viszont igen.


Nem többet, de nem is kevesebbet kéne annak érdekében tenned, hogy pozitív irányba változzanak a dolgok az életedben.

2014. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Egyet kell értenem a kérdezővel, bár nekem van normális barátnőm. A nők döntő többsége nem érdemes tulajdonképpen semmire.
2014. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

# 8


És szerinted a férfiakkal mi a helyzet ilyen szempontból?

2014. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Ugyanezt ellehet mondani a másik oldalról is! Én is neki állhatnék hisztizni, hogy milyen szemetek a pasik, már +5 kg miatt kövéreznek egy lányt, de ha túl vékony akkor meg már anorexiás.

Lenézik a nőket mert sminkelnek, miközben ők csak kisebb szakállt növesztenek és elrejthetnek minden hibát "természetesen".

Na meg persze azt hiszik, hogy a ők természetesen szőrtelenek :D

Sorolhatnám még :D természetesen tiszteletem a kivételnek!


"csak ugye aki meg kitartóan küzd egy nőért" ne haragudj, erre tudsz pl-t? nem tudom hogy pontosan mire gondolsz.

2014. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
A nőkért kitartóan az ókori városdúlók küzdöttek... Jó sok embert legyilkoltak, hogy aztán a nőket elhurcolhassák megerőszakolni. Akkoriban így jutott minden "férfinek" nő. Az "elfeküdt hajú díszbuzzancsokat" pedig kardélre hányták vagy láncra verték. Azok a régi szép idők, ugye?
2014. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!