Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most mi lehet a baja? Fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most mi lehet a baja? Fiúk?

Figyelt kérdés
Elvileg együtt vagyok egy sráccal pár napja,hetek óra ismerkedünk,csók volt köztünk eddig csak. Ki se lett mondva,hogy együtt vagyunk úgyhogy én még nem igazán úgy álltam hozzá mint a barátomhoz. Elfoglalt nagyon de egész nap folyton ír nekem facen. Tegnap elmentem barátokkal bulizni,nagyon sokat ittam,hajnalban eljött ez a srác lementem hozzá beszélgettünk( nem sok mindenre emlékszem csak arra ,hogy csókolgattam és kérdeztem,hogy most akkor együtt vagyunk -e). Ma pedig rám sem írt, én írtam neki,hogy találkozzunk,de egy szavas válaszokat ad,kamuzott,hogy dolga van szóval ne találkozzunk. Mikor megkérdeztem mi a baja,azt mondta,hogy tegnap nem akartam megcsókolni 3szor elhúztam a fejem. (ez valószínűleg még azelőtt volt h megkérdeztem h együtt vagyunk-e) . és hiába mondtam ,hogy mi volt , le se sz*r. :( mit tehetnék? hogy tehetném jóvá? örökre kibrándult?
2014. jún. 21. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, nem gyerebe neki az ittas pcsa. Ennyi. Undorító is am...
2014. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd le neki, hogy sajnálod, de az alkoholilyen hatással van rád stb. utána vagy jól reagál vagy nem. Mást nem tudsz csinálni
2014. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na nem akar már velem együtt lenni... :/
2014. jún. 21. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd már a fenébe!

Egy farok a srác... Mint egy kislány. Tegyen érte, hogy ne húzd el a fejed.

F

2014. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem tudok mit tenni. de igazad lehet,mert még arra se képes,hogy eljöjjön és elmondja a baját..

csak annyit írt,hogy 27 évesen neki nincs erre szüksége...csak a gáz,hogy ezt pont ő mondja aki sokkal durvább dolgokat szokott csinálni.. meg nekem okom van rá,hogy mostanában ennyit iszok,bár pont le akartam már állni vele..na de mindegy

2014. jún. 21. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!