Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek bejövök én meg sajnos belé szerettem de azt mondta hogy nem szerelmes belém peddig külsőre, belsőre pont olyan vagyok mint amilyen típust szeret csak eddig nem tudtam megnyilni :(

Mit csináljak???? :(


2014. jún. 21. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyílj meg!
2014. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy ha több időt tudnánk egymás mellett tölteni és pozitívabban állna hozzám, akkor belém szeretne. Nem azt nézni hogy mi hiányzik belőlem hanem az hogy mi van :(
2014. jún. 21. 16:46
 3/8 A kérdező kommentje:
de mindig csendes és zárkozott vagyok :(
2014. jún. 21. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
add onmagad es majd kialakul. nem tudod surgetni.
2014. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hányévesek vagytok?
2014. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
L22 F25
2014. jún. 21. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
És hol szoktatok találkozni? Munkahely, baráti társaság, egyéb?
2014. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy faluban lakunk, csak az utcan szoktunk osszefutni
2014. jún. 22. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!