Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú miért nem keres egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért nem keres egy lányt hogy ha elvileg érdeklődik iránta? Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy fiúval, akivel már régebb óta ismerjük egymást. Ma még nem keresett és attól tartok nem is fog. Már a múlt hét előtt is találkoztunk és akkor se keresett. Felhívtam nem vette fel a telefont. Amúgy ezt már többször eljátszotta velem, hogy találkoztunk és utána nem keresett. A múlt héten felhívott azzal hogy találkozhatnánk. Azt mondta hogy azért nem hívott vissza mert most vette észre a hívást, tehát egy héttel utána. Tegnap a randinkon megfogta a kezemet, megcsókolt, az azelőtti randin is ez volt. Csak nem értem miért csinálja ezt. Azt mondja hogy ő nem szórakozik velem. Azt mondtam neki hogy ha ma nem keres azután ne is keressen többet. Mindketten 21 évesek vagyunk.
2014. máj. 6. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A múlt héten felhívott = keresett.

és különben is, még csak 5 óra van, messze nincs vége a napnak. és ne türelmetlenkedj, ha nem szórakozik, akkor keresni fog. csak lehet épp nem telefonfüggő.

2014. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De írtam hogy előtte csinált már olyat hogy hetekig nem keresett randi után.
2014. máj. 6. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Most válaszoltad meg magadat. Most is azt csinálhatja. Szép jellem.
2014. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem értem hogy ha nem érdeklem akkor miért kereshet.
2014. máj. 6. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, hiába mondta, hogy nem szórakozik Veled, mégiscsak azt csinálja.

Szemét húzás ez tőle, valószínű csak ki akar használni.

Ne foglalkozz vele, rendes lány vagy, sokkal jobbat érdemelsz.

Még ha megígér fűt-fát, akkor se.

Csak magadat teszed tönkre, komolyan. :(

2014. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!