Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre állhat a bizalmam?

Figyelt kérdés

A barátom majdnem megcsalt. Két és fél vée vagyunk együtt, mindketten 18 évesek vagyunk.

Ráírt egy csajra a suliból, mert bejött egy haverjának, aztán nagyon jóba lettek. Az iskolában ha nem mentem be aznap, egyből "beszélgettek". Aztán a barátom minden este chatelt vele.

MEGÉREZTEM, hogy van valami, de a barátom mondta, hogy ne féltékenykedjek, stb.

Aztán rá pár hónapra mondtam neki, hogy mutassa meg a scajjal a beszélgetéseket. Erre jött a dumával, hogy rosszul esik neki, hogy nem bízom benne. Megmondtam, hogy nem érdekel. Erre már nagyon ideges volt, és mondta, hogy jó, megfogja mutatni, de nem aznap. MOndom de most mutassa meg. Mrgmutatta....olyanokat írt a csajnak, hogy szeretlek, I love you, miért nem írod, hogy szeretsz? "Xykám, hogy lennél már te száz kiló??". És vagy 50000 szivet írt a csajnak.

Ami fokozza a problémám, hogy abban az időben nekem elég nehéz gondokkal kellett szembe néznem, amit a barátom tudott is. Tény, hogy akkor elhanyagoltam, de sak azért, mert tényleg nagy gondjaim voltak...és ez esik rosszul, hogy nem állt mellettem, hanem...

Azóta bocsánatot kért, tényleg bánja, és kicserélték, ennyire kedves még sose volt hozzám. A csajjal január óta nem beszélnek.

Ennek ellenére nem tudom feldolgozni ami történt. A barátom igyekszik, de mindig bevillan a csaj képe, görcsbe van a gyomrom, ha meglátom(egy városban lakunk). Egyszerűen nem tudom, mit csináljak, nem tudok megbízni a barátomban. Hogy tudom helyrehozni magamban? Hiszen ha adtam mégegy esélyt, akkor tényleg egy ÚJ esélynek kell lennie.


2014. jún. 21. 20:49
 1/3 Istvan159 ***** válasza:
bocsi válaszolnék szivesen csak nincs kedvem végig olvasni ezt a long story-t :)
2014. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudnám megbocsátani. Szerintem a legjobb, ha egy kis szünetet tartotok.
2014. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezt magadban kell eldöntened, hogy megbízol e benne újra. Az meg hogy most kedvesebb veled mint máskor lehet azért mert bűntudata van, de azért is mert tényleg szeret. Ezt le kell ülnötök és megbeszélni egymással, addig nem fogod magadban se helyrehozni.
2014. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!