Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok 25 évesen milyen életetek van? Tanulás, munka, barátnő, , lakás, kocsi, stb? 25f

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 21:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%

25 évesen:

-Megszereztem a második BSC diplomámat (egy orosz, egy pénzügy-számvitel diploma) és elkezdtem dolgozni pénzügyi területen.

-Már az egyetemi éveim alatti spórolással és diákmunkákkal, plusz tőzsdézéssel néhány millió forintos saját megtakarításom volt 25 éves koromra, úgy hogy a szüleim nem gazdag átlagemberek.

-20 éves koromig béna voltam a csajoknál, de aztán szerencsére önerőből megtanultam azt, hogyan érhetek el sikereket. 25 éves koromra kb. már 30 nővel szexeltem.

-Kocsim nem volt, mert felesleges pénzpazarlásnak tartottam; helyette tömegközlekedtem (ahol jól lehet nőket leszólítani) és bicajoztam a mindennapokban. Akkor döntöttem el, hogy meg fogom csinálni motorra is a jogosítványt (kocsira volt attól függetlenül hogy nem vezettem) és venni fogok egy motort.

-Saját lakás, ház nem volt, de nem is akartam sajátot 35 éves korom előtt akkor. Akkoriban az egyik legjobb barátommal laktam, akivel akkor már több mint 10 éve ismertük egymást még gimitől kezdve, egy kétszobás albérletben.

-Az első olyan évek egyike volt, amikor már örömmel néztem a tükörbe, mert a néhány évvel korábban elkezdett edzés eredményeképpen vékony, cingár testűből kifejezetten izmos, férfi lettem és már nem éreztem magam rosszul ha félmeztelenül kellett mutatkoznom.

-Akkoriban nyaranta egyben vettem ki az éves szabadságomat és több mint egy hónapot töltöttem akkoriban a Balatonon vízimentőként, ami nagy segítség volt abban hogy élettapasztalatot szerezzek és csajozzak.

2014. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
ház,munka.........ennyi! 26/f
2014. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

24 leszek nemsokára:

Januárban BSC diploma a kézben infobol

Jelenleg is dolgozom mint pénzügyi tanácsadó ( szóval ha valaki az előttem szólók közül félre akar tenni előbb keressen meg :D )

Mellette van egy másik állásom.

Albi BP-n most kezdtem el építgetni dolgaim. Tanulás még van kevés kocsi jogsi ház a kanyarban sem hisz mindent magam érek el.

2014. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Bár még 21 vagyok de dlgozok szeptembertől tanulok főiskolán ez az egy év alatt annyi pénzt tudtam összegyűjteni hogy fut egy kocsira is, meg talán pár év múlvaa saját lakásom is lehet persze nem ebből a pénzből, de úgy jut kocsira hogy napi 5- napot 12-13 órában dlgoztam dolgozok fizikai munkát szabadság nélkül. Barátnőm még nincs de ráért nem sietek vele. 21/f
2014. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
mennyire máshogy alakul mindenkinek az élete, de valamilyen szinten mégis hasonló xD
2014. jún. 23. 22:25
 16/28 anonim ***** válasza:

25 évesen albérletben éltem

20+ nő nekem is megvolt

meg egy átlagos munkahely

2014. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
mondjuk 25 évesen nem használjuk azt, hogy xD
2014. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
XD
2014. júl. 4. 21:49
 19/28 anonim ***** válasza:
84%

volt "barátom" 25 éves, róla tudok pár sort írni

-elvileg decemberben szerez diplomát az egyik egyetem szakán... valami gazdasági vagy marketing szak

-van kocsija, de az sem saját erejéből, csak megörökölte apucitól

-most először dolgozik életében, július elseje óta... előtte talán kétes ügyekkel foglalkozott, de legalábbis mindig tele volt pénzzel, hogy honnan azt nem tudom, de vagy a szülei tömték vagy innen-onnan

-lakása nincs, még mindig a szüleinél eszik, alszik

-barátnő: azzal kábított, hogy komoly kapcsolatot akar, de mint kiderült, erre még nem áll készen, mert előttem volt egy 6 éves kapcsolata (ott is ő lépett félre...)

-előbbi tények okozata: nem képes megállapodni, ezért végigmegy fél Budapesten és bulizik, mert az jó.

Kívánok neki örömteli és szép életet! Reméljük 30 éves korára sikerül saját lábra állni... csak nehogy egy ordast találjon maga mellé, mert korábban nem élt a jó lehetőséggel.

2014. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. júl. 14. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!